Horsemarket treneriai – tiek konkūrų, tiek išjodinejimo – visoje Lietuvoje yra žinomi kaip aukštos kvalifikacijos specialistai bei yra itin palankiai vertinami mūsų klientų – tiek pradedančiųjų, tiek siekiančių sporto aukštumų sportininkų, ne tik iš Klaipėdos rajono, bet ir iš visos Lietuvos bei Rusijos. 

Esame išugdę ne vieną sportininką nuo pradedančiojo iki aukšto lygio sportininko. Net dvi mūsų trenerių auklėtinės dalyvavo ir gynė Lietuvos vardą Europos jaunimo čempionatuose. Tai tik įrodo, kad mūsų treneriai turi gilias jojimo bei treniravimo žinias, bei ilgametę individualią praktiką Lietuvoje ir Vokietijoje.

Ilgametė patirtis (beveik 40 metų) sporto arenose, treniravimo praktikoje, konkūrų dizaino bei jojimo sporto vadybos srityse. Keturis kartus TSRS čempionas Lietuvos komandų sudėtyje (dar TSRS sudėtyje). 1984 metais TSRS žiemos čempionato nugalėtojas. Buvęs TSRS tarptautinės klasės sporto meistras. Dukart Lietuvos čempionas jaunų žirgų rungtyje, daugkartinis nugalėtojas ir prizininkas įvairaus lygio nacionalinese bei tarptautinėse varžybose. 10-ties metų praktika konkūrų maršruto kūrime nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose bei tarptautinės klasės konkūrų dizaino kategorijoje.

Daugybės metų patirtį turinti raitelė bei trenerė. Nacionalinių bei tarptautinių varžybų Lietuvoje ir užsienyje dalyvė bei prizininkė. Turi ilgametę praktiką ruošiant vaikus dailiojo jojimo rungčiai.

Turite klausimų, norite užsirašyti į jojimo pamokas? Susisiekite:

M: +370 655 99906

E: administracija@horsemarket.lt

Puikus konkūrų treneris norintiems pradėti treniruotis šioje jojimo sporto rūšyje.

Puiki raitelė, taip pat daugiau nei 10 m. patirtį turinti trenerė. Ant žirgo pasodinusi ir jojimo paslapčių išmokinusi daugiau nei 300 vaikų bei suaugusių. Išmokins joti ir padės susidraugauti su žirgu net ir pačius nedrąsiausius.