Pasitikėjimas
Pasitikėjimas paremtas klientų pasitenkinimu. Daugiau nei 175-is metus Waldhausen klientai pasitikėjo jų produktų kokybe. Kompanija susikūrė 1836-aisiais, nuo tada kūrė, gamino ir prekiavo jojimo inventoriumi visų disciplinų raiteliams, taip pat bendradarbiaudami su geriausiais atletais.

Kokybė
Siekdami išlaikyti aukščiausią kokybę, Waldhausen nuolat tobulina ir plečia savo produktų liniją. Waldhausen produktai charakterizuojami Premium klasės gamyba bei unikalia kokybe.

Atsakomybė
Waldhausen nubrėžia aukščiausius saugumo ir tinkamumo standartus žirgui ir raiteliui. Jų apsauginės liemenės ir šalmai atitinka visus saugumo reikalavimus bei užtikrina raitelio apsaugą. Specialiai sukurti žirgų maisto papildai ir priežiūros priemonės padeda palaikyti žirgo gerovę ir pasirodymą. Viskas dėl to, jog gera fizinė forma ir saugumas nustato harmoniją tarp žirgo ir raitelio, idealiai nuo pat pradžių.

Bendradarbiavimas
Daugiau nei 40 metų Waldhausen tiekė jojimo inventorių Vokietijos Olimpiniam Komitetui (DOKR). Būdami DOKR tiekėjai, jie nuolat buvo apsupti geriausių tarptautinių atletų, kurių patirtis ir žinios suformavo jų produktų plėtros pagrindą. Visi koregavimai ir patobulinimai taip pat yra atliekami pasitelkus mokslines technologijas.

Harmonija
Be harmonijos negali būti tikros partnerystės. Todėl žirgo ir raitelio komfortas yra jų didžiausias prioritetas. Geriausios medžiagos, kruopščiausia gamyba ir aukštos kokybės konsultacijos yra Waldhausen pirmenybė.

Skaidrumas
“Tik visa, kas geriausia” - tai Waldhausen prekinio ženklo teiginys ir pasižadėjimas, todėl jų dėmesys sutelktas į nepriekaištingą apternavimą, skaidrumą bei bendradarbiavimą su klientais. Taip pat jų didelis rūpestis yra dalyvavimas prekybos parodose bei prekybininkų apmokymai.Prekinio ženklo prekės