Yra šimtai skirtingų nuomonių apie tai, kokie turėtų būti idealūs žąslai. Pasak TRUST, tokio dalyko kaip idealūs žąslai tiesiog nėra, kadangi nėra tokių vienintelių žąslų, kurie tiktų absoliučiai visiems žirgams. Tobuli žąslai yra tie, kuriuos žirgas lengvai toleruoja bei kurių pagalba raitelis gali optimaliai komunikuoti su žirgu. Žąslų tipo pasirinkimas priklauso nuo žirgo charakterio ir sportinio lygio. Tačiau taip pat didelę rolę turi ir raitelio patirtis, jausmas bei poreikiai.
Medžiaga, forma ir svoris - visi šie faktoriai yra labai svarbūs renkantis tinkamus žąslus. TRUST skiria daug dėmesio šioms ypatybėms kurdami ir optimizuodami savo produktus. Visi jų žąslai yra gaminami rankomis, o tai daro TRUST žąslus unikalius ir užtikrina nepriekaištingą kokybę. Nuostabiausias jų aspektas - mėlyna liepsna kaitinta “saldi geležis”, naudojama kartu su nerūdijančiu plienu. Anatomiškai suformuoti žąslai užtikrina optimalų pritaikymą žirgo burnai. TRUST siūlo platų įvairių tipų, formų ir dydžių žąslų asortimentą.Prekinio ženklo prekės


Uždaryti
Horsemarket naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 Eur vertės dovanų čekį!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 EUR vertės dovanų čekį prekėms įsigyti iš Horsemarket jojimo prekių parduotuvės. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai 2019 m. rugpjūčio mėn. 31 d.