Jau daugybę dešimtmečių Schockemoehle vardas siejamas su nepriekaištingais pasiekimais jojimo sporte. Kompanija pradėjo su vizija nustatyti naujus standartus jojimo sporte, gamindami aukštos kokybės produktus, kurie taip pat atspindėtų estetikos ir mados tendencijas. Jie tai darė įgydami ir pritaikydami savo patirtį, atrasdami ir naudodamiesi naujomis galimybėmis, identifikuodami ir kurdami tendencijas bei išnaudodami savo stipriąsias puses.
Remdamiesi aiškia strategija ir stipria komanda, Schockemoehle pripildo savo viziją ir produkciją gyvybe. Pradėję nuo nulio, Schockemoehle Sports jau pripažįstama kaip patikima tarptautinė jojimo inventoriaus tiekėja. Šiuo metu kompanija turi savo atstovų visuose septyniuose kontinentuose. Schockemoehle Sports įmonės Šiaurės Amerikoje įkūrimas 2014-aisiais puikiai atspindi šio prekinio ženklo tobulėjimą ir plėtrą bei nurodo naują gairę jų vizijos įvykdymui.
Schockemoehle Sports siūlo nuolatines odinio jojimo inventoriaus kolekcijas, taip pat tekstilės ir aksesuarų žirgams prekes bei varžybinius ir laisvalaikio rūbus.  Prekinio ženklo prekės


Uždaryti
Horsemarket naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 Eur vertės dovanų čekį!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 EUR vertės dovanų čekį prekėms įsigyti iš Horsemarket jojimo prekių parduotuvės. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai 2019 m. rugpjūčio mėn. 31 d.