Prancūziški jojimo šalmai, suteikiantys daugiau aktyvios ir pasyvios apsaugos, daugiau komforto, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, su galimybe personalizuoti.

 

Sam Maloigne, SAMSHIELD įkūrėjas, buvęs profesionalus tarptautinis motokroso/superkroso vairuotojas, 2003-aisiais kartu su kitais varžovais, savo draugais, pradeda dalyvauti SCO jojimo varžybose. Jis nusiperka savo pirmąjį tuo metu geriausią rinkoje jojimo šalmą, ir kaipmat nusivilia šio šalmo techninėmis klaidomis. Jis pastebi, jog kiti raiteliai taip pat nepatenkinti savo šalmais.

 

Turėdamas aistrą gražiems produktams, ypač šalmams (jis kolekcionuoja visus savo individualiai pagamintus šalmus iš motokroso karjeros laikų), jis nusprendžia pradėti naują projektą - kurti jojimo šalmus, kurie teiktų didesnę aktyvią bei pasyvią apsaugą, didesnį komfortą, būtų pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų bei būtų galimybė juos personalizuoti.

 

SAMSHIELD yra jaunų profesionalių raitelių poreikių, jaunų dizainerių kūrybinio įkvėpimo ir inžinierių technologinės vizijos kombinacijos rezultatas. Šiuolaikinis jojimo sportas reikalauja inovacijų, o SAMSHIELD prie to pridėjo elegancijos ir išskirtinumo.

 

Įkvėpti aistros gaminti geriausiai veikiančius produktus, SAMSHIELD visada pirmiausia išbando savo produktus praktikoje, dažnai paprašydami tą padaryti tų pačių talentingų raitelių, tokių kaip Kevin Staut, Steve Guerdat, Eric Lamaze, Adelinde Cornelissen, Rodrigo Pessoa ir daugelio kitų.

SAMSHIELD kuria šalmus specialiai pritaikytus konkūrams, išjodinėjimui, lenktynėms bei trikovės varžyboms, su kiekvienai disciplinai reikalinga apsauga ir komfortu. SAMSHIELD tyrimų ir plėtros skyrius nuolat siekia kurti geriausius produktus rinkoje bei tobulina esamą asortimentą.

SUSIKURK UNIKALŲ SAMSHIELD: TOKĮ KAIP TU PATS!

Apvalkalą galite pasirinkti iš 4-ių galimų Alcantara® spalvų (juodos, rudos, mėlynos ir tamsiai pilkos) bei prie pasirinktos spalvos priderinti:apdailą iš 28 spalvų (chromo, chromo juodos, dramblio kaulo, tamsiai mėlynos ir daugelio kitų);

  • Swarovski® akmenėlių apdailą (5 priekiniai akmenėliai arba 250+5 akmenėliai). Akmenėlių spalvos: aukso, krištolo, krištolo-juoda, šviesiai mėlyna, rožinė, raudona, oranžinė;
  • viršutinę dalį iš 12 medžiagų (odos, Alcantara®, gėlėtos odos, Swarovski® kristalų, gėlių iš Swarovski®, driežo odos, gyvatės odos, rajos odos, krokodilo odos, rombo formos iš Swarovski®, mirguliuojančios odos, Medley® kristalų);
  • oro ventiliaciją iš 3 spalvų (chromo, chromo juodos, chromo auksinės);
  • galima rėmėjo, komandos logotipo, vardo ar savo šalies vėliavos untegracija.

 SUSIKURK SAVO SAMSHIELD ČIA>Prekinio ženklo prekės