1867-ųjų rugsėjo 17tą dieną Georg Christian Passier vardas buvo įvestas į Klimingojo Rezidencinio Hanoverio miesto civilinius įrašus. Ši data yra laikoma oficialia Passier kompanijos įkūrimo diena. Įkūrėjas netrukus įveda aiškią kokybės koncepciją.
Kompanija tampa Jo Didenybės karaliaus karališkųjų rūmų tiekėjais - išties labai ypatingas paskyrimas.
Ernst Heinrich Georg Passier, gimęs 1872-aisiais, taip pat tampa balnų gamybos meistru ir prisijungia prie tėvo verslo 1901-aisiais, būdamas 28-ių. Nuo šios akimirkos kompanijos vardas yra „G. Passier & Sohn, Court and Regiment Saddlers“.

Ernst Passier vadovauja kompanijai per pirmąjį pasaulinį karą. Po karo kompanija atkuriama - šiame etape labai svarbūs jų ryšiai užsienyje. Tad kompanija išgyveno infliaciją ir ekonominę krizę.
1930-aisiais Georg Passier, Ernst Passier sūnus, gimęs 1907-aisiais, prisijungia prie verslo. Jis ne tik nusimano balnų prekyboje, tačiau taip pat yra praėjęs komercinius apmokymus bei praleidęs vienerius metus JAV. Jo gebėjimai puikiai papildo G. Passier & Sohn internacionalizavimą, kadangi pagrindinė firmos veikla yra Vokietijoje pagamintos aukštos kokybės produkcijos eksportas į užsienį.

G. Passier & Sohn produktai randami visur, ypač varžybose. 1959-ųjų liepos 23-ią dieną įgytas patentas numeriu 1.091.857 sertifikuoja “Jojimo balno sėdynės karkasą su faneros rėmu”. Štai tada atsirado originalusis PS balno sėdynės karkasas.

Kiekvieno balno pagrindas yra sėdynės karkasas. Todėl jo kūrimas ir tobulinimas yra kiekvieno balnų gamintojo prioritetas. PS sėdynės karkasas yra meistriško meno kūrinys, kuriam pagaminti reikia praeiti 1200 etapų. Pagrindinės žaliavos yra medis ir oda.

Nuo pat jo išradimo, PS sėdynės karkasas buvo išskirtinai gaminamas Passier balnų meistrų Langenhagen mieste. Norint pasiekti maksimalų lankstumą, į karkasą įdedami keli bambuko rėžiai. Stemplės plokštelė gaminama iš kaltinio chromo-vanadžio lydinio, todėl iš vienos pusės plokštelė yra itin stabili, tačiau jos plotis lengvai koreguojamas. PS sėdynės karkasas yra įtikinantis produktas dėl daygybės priežasčių: stabilumo, nepaprasto atsparumo ir tvirtumo bei lengvai koreguojamo pločio. Šio karkaso dėka kiekvienas Passier balnas gali būti lengvai koreguojamas pagal kiekvieno žirgo formą, jei reikia, netgi kelis kartus.
1994-aisiais, praėjus 80-iai metų nuo Georg Christian Passier mirties, penktoji karta prisijungia prie kompanijos: šiuo metu Georg D. Kannemeier yra vienintelis G. Passier & Sohn vadovas. 90-aisiais buvusių meistrų kompanija eksportuoja į daugiau nei 40 šalių kiekviename kontinente. Tai šeimos verslas su šviesia ateitimi, nuo pat 1867-ųjų.
Net praėjus 133-iems metams nuo kompanijos įkūrimo, kiekvieno Passier balno gamyba atliekama rankiniu būdu. Balnai gaminami rankomis naudojant geriausios kokybės žaliavas iš kruopščiai atrinktų tiekėjų. Meistriški įgūdžiai, geras proporcijų suvokimas, ypatingas dėmesys detalėms ir troškimas pasiekti tobulybę kasdien diktuoja Passier darbą nuo pat 1867-ųjų.
Kaip visada, kiekvienam Passier balnui gamybos metu suteikiamas unikalus gamintojo numeris, tad balnų supainioti neįmanoma. Numeris įspaudžiamas ant vidinio balno sparno, po pavadinimu ir dydžiu. Šis numeris leidžia sekti pagaminimo datą bei kuriam prekybininkui buvo nusiųstas, net po daugelio metų. Tokiu būdu užkertamas kelias bet kokioms apgavystėms susijusioms su Passier balno kilme ir amžiumi.
Neseniai buvo užbaigta kompanijos padalinių plėtra. Šiuo metu Passier kuria, gamina ir sandėliuoja savo aukštos kokybės produkciją 2400 kv.m. dydžio patalpose Langenhagen mieste Vokietijoje. Passier investuoja į “Pagaminta Vokietijoje”.

 Prekinio ženklo prekės