Daugybė metų įžvalgos stengiantis suprasti svarbią dinamiką ir veiksnius, kurie nulemia komunikaciją tarp žirgo ir raitelio, nuvedė Neue Schule prie nepaprastų žąslų sukūrimo.
Šios kompanijos šaknyse esančios žinios ir aistra išsivystė iki tokio aukšto lygio, jog produktų kūrimo procesas tapo smulkiuoju menu.
Produktų kūrimo metu yra svarbu sugebėti paversti savo įžvalgas ir kūrybinę interpretaciją į nepriekaištingai pagamintus žąslus, kurie tiksliai atvaizduotų savo dizaino tikslą.
Neue Schule naudoja pažangiausias inžinerijos technologijas kurdami modelį ir perkelia jį iš kompiuterinės sistemos į pagamintus žąslus, kurie nepriekaištingai atlieka savo paskirtį bei atitinka klientų poreikius.
Nesvarbu, ar turite mokslinį išsilavinimą, ar ne, jų lengvai suprantami produktų aprašymai privers kiekvieną galvoti ir padės įsisavinti šios kompanijos aistrą. Prekinio ženklo prekės

Uždaryti
Horsemarket naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 Eur vertės dovanų čekį!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 EUR vertės dovanų čekį prekėms įsigyti iš Horsemarket jojimo prekių parduotuvės. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai 2019 m. rugpjūčio mėn. 31 d.