KAI KOKYBĖ DARO SKIRTUMĄ
Manfredi yra vienai šeimai priklausanti kompanija, įsikūrusi Madride, Ispanijoje, antra karta, atsidavusi tekstilės industrijai. Manfredi susikūrė neplanuotai prieš daugelį metų kaip šeimos verslas. “Mums patikdavo stebėti, kaip mūsų šeima pagal išmatavimus gamina jojimo kelnes Habit Rouge. Augimas tarp žirgų taip pat sustiprino mūsų aistrą ir pagarbą šiam gyvūnui, jojimo sportui ir gyvenimo būdui.”

Kompanijos tikslas - gaminti aukščiausios klasės jojimo rūbus įvairaus lygio raiteliams, nuo mėgėjų iki profesionalų. Jie naudoja tik geriausios kokybės medžiagas, todėl pagaminami rūbai yra geriausios kokybės bei modernios ir stilingos išvaizdos. “Manfredi Breeches” jojimo kelnės buvo pirmasis jų produktas, taigi jie visą dėmesį skyrė geriausių rinkoje kelnių gamybai. Šiandien Manfredi kelnės yra klasifikuojamos kaip geriausios rinkoje.
Klientai, nusipirkę ir dėvintys šias kelnes, daugiau nenori dėvėti jokio kito prekinio ženklo jojimo kelnių.

Manfredi didžiuojasi kiekvienu savo gaminiu. Jie visada kuria savo rūbus vadovaudamiesi šūkiu SUKURTA JOJIMUI. Jie turi tris prioritetus, kuriais vadovaujasi einančia tvarka: aukščiausios kokybės medžiagos ir gamyba, kasdieniam naudojimui pritaikytas komfortas ir stilius, suteikiantis Manfredi rūbams išskirtinę išvaizdą.
Šioje kompanijoje tvirtai tikima, jog dėmesys mažoms detalėms daro didelį skirtumą. Nuosekli jų produktų kokybė yra pagrindas, ant kurio statoma jų gera reputacija žirginio sporto profesionalų ir mėgėjų tarpe.
MANFREDI KURIA SU PASIDIDŽIAVIMU, JŪS DĖVITE SU PASIDIDŽIAVIMU

 Prekinio ženklo prekės