Lin Kingsrød įsigijo savo pirmąjį žirgą ir žirgyną būdama 12-os, gyvendama mažame miestelyje netoli Oslo, Norvegijoje. “Man nebūdavo galima eiti į žirgyną, kol nepadarydavau visų mokykloje užduotų namų darbų, taigi aš anksti išmokau koncentracijos bei efektyvumo”, sako Lin. Šiuo metu jos kompanijai 12 metų, ir ji veikia 29 -iose šalyse. Kingsland Collection kolekcija prekiaujama daugiau nei 1000-yje jojimo prekių parduotuvių visame pasaulyje.
Lin trūko kažko naujo bei geresnio, kai ji dar buvo konkuruojanti profesionali raitelė. “Netgi jojimo kelnėms kažko trūko”, sako ji. Taigi ji sukūrė savo pačios nedidelę kelnių liniją ir įkūrė sandėlį savo namuose. Jų dizainas buvo tradicinis, tačiau kokybė ir forma buvo visa galva auksčiau to, kas tuo metu buvo parduodama rinkoje. Būdama aukšto lygio varžybų raitelė, Lin gerai pažinojo jojimo sporto pasaulį.
Ji susipakavo kelias dėžes savo kurtų rūbų pavyzdžiais ir vyko į įvairias žirgų parodas, prekybos parodas bei tarptautines varžybas. “Aš 3 metus keliavau kartu su savo rudomis dėžėmis”, aiškina Lin. “Aš žinau viską apie visus išbandymus, su kuriais susiduriama, kai su priekaba keliauji su žirgais ir savo prekėmis, bandydamas iš to užsidirbti pragyvenimui. Aš pardavinėdavau tiesiai iš dėžių, vieną daiktą per kartą. Aš kūriau, pakavau, kalbėjau su žmonėmis, keliavau, stūmiau į priekį ir meldžiausi. Netrukus keli didieji jojimo prekiniai ženklai pastebėjo, jog aš turėjau kai ką naujo ir geresnio.”

Šiandien Kingsland yra pagrindinė geriausių raitelių ir didžiausių varžybų rėmėja. Kompanija bendradarbiauja su 15 specializuotų prekybininkų ir turi gamybos linijas keliose šalyse. Lin vis dar yra pagrindinė kūrėja. Jos kūriniai vis dar klasikiniai, spalvos švarios ir tradicinės. “Aš niekada nenoriu matyti spalvų su vardais, kurių nežinau”, sako ji. “Aš noriu, jog raitelio ir žirgo išvaizda būtų stilinga ir klasikinė, tačiau forma ir medžiaga visada gali būti patobulinamos. Kiekvienas Kingsland gaminys gali atlaikyti pačias atšiauriausias oro sąlygas ir tuo pačiu metu atrodyti nepriekaištingai. Tokia yra Kingsland filosofija.”

 Prekinio ženklo prekės