Kentucky Horsewear – tik 2011 m. pradėjusi kurti produktus, bet jau spėjusi užkariauti didžiųjų raitelių širdis! Šiandien įmonė gali didžiuotis, kad Kentucky Horsewear produktus gali pamatyti didžiausiose arenose, prestižiškiausiose varžybose visame pasaulyje. Pradėję nuo apsaugų, dabar išsiplėtę iki geriausiai parduodamų kelioninių kantarų, paminkštinimų, terapinių apsaugų ir pobinčių. Kentucky Horsewear produktai skirti ne tik užtikrinti maksimalią apsaugą varžybose, tačiau ir pasirūpinti komfortu namuose ar kelionių metu. Kūrėjai tiki, kad pagerinę komfortą, galime pagerinti ir rezultatus!

Už didžiausią įmonės augimą reikia dėkoti ambasadoriams. Klausydami jų patarimų ir komentarų savo įmonė savo produktus tobulina kiekvieną dieną. Žingsnis po žingsnio gerina esamus produktus bei kuria naujus įsiklausydami į raitelių bei grūmų pageidavimus bei norus.  

Kentucky Horsewear - tobulumas iki smulkmenų. Nes žirgo apsauga ir gera savijauta yra svarbiausia!Prekinio ženklo prekės


Uždaryti
Horsemarket naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 Eur vertės dovanų čekį!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 EUR vertės dovanų čekį prekėms įsigyti iš Horsemarket jojimo prekių parduotuvės. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai 2019 m. rugpjūčio mėn. 31 d.