Kentucky Horsewear įkurta vos 2010 m. rugpjūtį, tačiau sparčiai tampa vienu iš "must have" prekinių ženklų žirgo apsaugoms visose jojimo disciplinose. Elitiniai jojimo atletai taip pat prisijungia prie šio ženklo gerbėjų rato bei noriai naudoja Kentucky Horsewear apsaugas treniruočių ir varžybų metu.

Kompanija savo produkcija jau prekiauja visoje Europoje, JAV bei Australijoje. Tiesa, prekinio ženklo vardas yra kito žymaus vokiečių jojimo rūbų ženklo Kentucky Reitmoden licenzija, įkurto 1961 m. Tačiau tai dvi atskiros bendrovės, besidalinančios tik vardu, prekinio ženklo logotipu bei distribucijos tinklu. Kentucky Horsewear štabas yra Belgijoje, kuriam vadovauja savininkas bei direktorius Thomas Tuyens.

Kentucky Horsewear tik 2011 m. pradėjo kurti produktus, bet jau spėjo užkariauti didžiųjų raitelių širdis! Šiandien įmonė gali didžiuotis, kad Kentucky Horsewear produktus gali pamatyti didžiausiose arenose, prestižiškiausiose varžybose visame pasaulyje. Pradėję nuo apsaugų, dabar išsiplėtę iki labiausiai perkamų kelioninių kantarų, paminkštinimų, terapinių apsaugų ir pobinčių. Kentucky Horsewear produktai skirti ne tik užtikrinti maksimalią apsaugą varžybose, tačiau ir pasirūpinti komfortu namuose ar kelionių metu. Kūrėjai tiki, kad pagerinę komfortą, galime pagerinti ir rezultatus!

Už didžiausią įmonės augimą reikia dėkoti ambasadoriams. Klausydama jų patarimų ir komentarų, įmonė savo produktus tobulina kiekvieną dieną. Žingsnis po žingsnio gerina esamus produktus bei kuria naujus įsiklausydami į raitelių bei grūmų pageidavimus bei norus.  

Kentucky Horsewear - tobulumas iki smulkmenų. Nes žirgo apsauga ir gera savijauta yra svarbiausia!Prekinio ženklo prekės