HIPPO SAUGIOS TVOROS - moderni alternatyva tradicinėms medinėms tvoroms. Tai lengvai ir greitai sumontuojamos tvoros, tinkamos tiek laikinam, tiek ir nuolatiniam naudojimui. Juostos yra dviejų spalvų (rudos arba pilkos spalvos) ir atrodo kaip įprasta medinė tvora. Tačiau skirtingai nei medinės tvoros, jos yra saugesnės, nes juosta turi labai minkštą paviršių ir neturi aštrių briaunų į kurias žirgai gali įsipjauti ar kitaip susižaloti.   

HIPPO SAUGIOS TVOROS gali būti naudojamos:

 

  • aptvarams (levadoms);
  • vaikštyklėms;
  • hipodromams;
  • dailiojo jojimo aikštelių aptvėrimui;
  • vaikymo aikštelių aptvėrimui;
  • kelių ar pavojingų zonų aptvėrimui;
  • kaip papildomas matomumas laidinėms tvoroms.

SAUGIOS TVOROS JŪSŲ ŽIRGAMS!

Matomumas ir saugumas yra svarbiausia kuriant Hippo saugias tvoras!

DIDŽIAUSI HSF PRIVALUMAI:

MATOMUMAS. HSF yra itin gerai matomos ir lengvai pastebimos. Pilka spava ypač gerai matoma gamtoje, žaliuose plotuose.

SAUGUMAS. Juostos plyšta dar prieš įvykstant traumai. Ji suplyš jeigu žirgas šuoliuos tiesiai į tvorą. Tačiau jas labai lengva sutaisyti. Tikime, kad žirgų mylėtojams, labiau patinka taisyti tvoras, nei gydyti žirgus. Lūžio atsparumas apie 300 kg.

LANKSTUMAS. Tolygios ir lanksčios juostos turi labai minkštą paviršių ir neturi aštrių briaunų į kurias žirgai gali įsipjauti ar kitaip susižaloti.  

GREITAS MONTAVIMAS. HSF nesunkiai sumontuosite per labai trumpą laiką. Juostos atramos gali būti kas 3 metrus. Juosta yra supakuota 100 metrų ilgio ritę, kuri yra labai patogi naudoti. Juostos įtempiamos su spec. įtempėjais.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA. HSF juosta yra pagaminta iš UV atsparių medžiagų ir nereikalauja jokios priežiūros. Kai juosta suplyšta dėl audros ar žirgų, ji gali būti labai lengvai sutaisoma su 2 spec. varžtais ir vėl įtempiama su įtempėju. Norint pakeisti visą juostą, tai itin lengva padaryti įdedant naują atkarpą, tarp spec. laikiklių. Nuo sniego juosta nesusilankstys ir neišsitampys.

ESTETIKA. HSF atrodo kaip įprasta medinė tvora, tačiau yra pigesnė ir lengviau montuojama. 

DOMINA HIPPO SAUGIOS TVOROS, SUSISIEKITE SU MUMIS:

+370 655 99906

jpc@horsemarket.ltPrekinio ženklo prekės