GPA. ISTORIJA, NAUJA PARTNERYSTĖ IR ŠALMAI, PAGAMINTI PRANCŪZIJOJE

Kompanija UFO ir Michel Finquel, GPA prekinio ženklo savininkas, pasirašė licenziją GPA šalmų gamybai ir reklamai. Ilgametė partnerystė tarp dviejų kompanijų, patirtis, didelis žinių bagažas bei aistra kurti aukščiausios klasės bei pagal individualius užsakymus gaminamus jojimo šalmus, paskatino Xavier Pillet, UFO vadovą, vykdyti jų gamybą nuosavoje gamykloje Prancūzijoje. Į šią idėją buvo investuota didelė suma, jog kompanija galėtų atversti naują skyrių žirginio sporto prekių istorijoje.

UFO. KOMPANIJA, ĮVALDŽIUSI AUKŠTOS KLASĖS FUNKCINIŲ PRODUKTŲ DIZAINĄ IR GAMYBĄ PRANCŪZIJOJE NUO 1987-ŲJŲ

Nuo savo susikūrimo 1987-aisiais, UFO kūrė ir gamino specializuotas įrangos dalis burlentininkams. Po to kompanija pakeitė kryptį, ir įvaldė aukštos technologijos produktų, tokių kaip anglies ir epoksido patvarių pripučiamų valčių (gelbėjimosi valčių) gamybą. Be savo per laiką sukauptos pažangių technologijų ekspertizės, ši kompanija kontroliuoja savo dizainio ir gamybos įrangą, taip pat UFO yra sukūrę ir pagaminę daugybę sudedamųjų dalių GPA šalmams.

ŠIEMET GPA ŠVENČIA 50 METŲ PATIRTIES, EKSPERTIZĖS IR AISTROS

GPA prekinis ženklas sukurtas 1964-aisiais, iš pradžių pagrindinę veiklą siejo su automobilių lenktynių industrija. Geriausi Formulės 1 vairuotojai, tokie kaip Jackie Stewart, Nelson Piquet, Alain Prost, Jacques Laffite, Gilles Villeneuve bei daugelis kitų lenktynių metu naudojo GPA šalmus.
Pirmasis tikras jojimo šalmas buvo patvirtintas 1998-aisiais, ir tai buvo precedento neturinti pažanga saugumo bei komforto atžvilgiu. GPA įsitraukė į elitinį sportą, remdami geriausius raitelius ir bendradarbiaudami su pačiais prestižiškiausiais varžybų organizatoriais bei asociacijomis visame pasaulyje, taip pat remdami ir jaunus talentingus raitelius.

Visi 2008-ųjų Olimpinių žaidynių medalininkai, taip pat trys iš eilės išvardinti aukso medalininkai 2004-ais, 2008-ais ir 2012-ais metais, drauge su daugybe kitų pasaulio bei Europos čempionų, naudojo GPA šalmus.
Per laiką GPA praplėtė savo akiratį ir ėmė gaminti ir kitoms jojimo sporto disciplinoms: žirgų parodoms, lenktynėms, ištvermės sportui, trijų dienų jojimo varžyboms, išjodinėjimui bei polo.
Specialiai kiekvienai disciplinai pritaikyti modeliai turėjo unikalų dizainą ir atspindėjo naujausias technologijas. Tarp šių šalmų yra ir “jock up”, pirmasis žokėjui skirtas šalmas, taip pat “speed air”, kuris yra lengvas bei turi gerą ventiliaciją, bei “first lady”, kuris yra pirmasis šalmas, specialiai sukurtas moterims. Tolimesnių modelių sąraše: “town bike” šalmas, radikalus naujas dizainas augančiai miesto dviratininkų rinkai.
Simbolizuojant GPA sėkmę, jų šalmai dažnai kopijuojami, tačiau niekada neprilygs originalui.

GPA IR UFO. AKIVAIZDI PARTNERYSTĖ IR BENDRADARBIAVIMAS

Naujoji partnerystė yra rinkos ekspertizės ir patirties sąjunga su nepriekaištinga dizaino ir gamybos kontrole.
Turėti viską po vienu stogu Prancūzijoje yra labai svarbus faktorius tolimesnei plėtrai bei kokybės kontrolei.
Gamykla, esanti Prancūzijos pietuose, šiuo metu kuria, surenka bei kontroliuoja GPA šalmų kokybę. Šalmai yra įlaminuojami rankiniu būdu geriausių meistrų. Kiekvienam šalmui pagaminti reikia dviejų dienų.
Nauji mokslinių tyrimų bei plėtros projektai, nuolat kuriami ir patentuojami šios kompanijos, artimiausioje ateityje nustebins naujausiomis saugumo pažangomis, kas turėtų įvykti jau šių metų pabaigoje.

 Prekinio ženklo prekės