Daugiau nei 10 metų skirti tyrimams ir plėtrai siekiant sukurti nepakartojamą jojimo patirtį.
Susikūrę tarnauti jojimo sporto entuziastų rinkai, šiandien Freejumpsystem yra inovacijos ir naujausių technologijų produktų, sukurtų patvarumui, darbui, komfortui bei raitelio ir žirgo saugumui, tiekėjai. Nuo 2001-ųjų, kai susikūrė kompanija, dėka artimo ir ilgalaikio bendradarbiavimo su pasaulio geriausiais raiteliais bei atidaus atsako jojimo sporto mėgėjų poreikiams, Freejumpsystem nuolat gerino savo produkcijos konkurencingumą.
To pasekoje kompanija išleido naują kolekciją, skirtą tiek jojimo sporto mėgėjams, tiek profesionalams.
2004-aisiais Freejump sukūrė pirmą pasaulyje vienos atšakos kilpą su automatinio atleidimo sistema. Ši unikali technologija, kartu su per 10 tyrinėjimo metų išplėstomis inovacijomis, siūlo geriausias kilpas visoje rinkoje: vieninteles kilpas, kurios suteikia nepriekaištingą pusiausvyrą, nepaprastą naudojimo komfortą bei saugumą dėl lanksčios išorinės atšakos.
Dėka bendradarbiavimo su daugybe raitelių, naujoji X’UP kilpų karta jau išleista į rinką kartu su naujomis vienos atšakos kilpomis SOFT’UP bei naujasi aukštos kokybės jojimo batais FLY’ONE. Daugybė kitų aukštos technologijos produktų vis dar yra kuriami, kad greitu laiku papildytų esamą asortimentą. Freejumpsystem kompanija pritraukė pačius geriausius mokslinio tyrinėjimo bei plėtros specialistus, ypatingai Jules Bertrand, kuris kuris vadovauja prekybos komandai, kadaise buvęs profesionalus raitelis, gerai pažįstantis jojimo mėgėjus bei aukščiausios klasės profesionalus. Prekinio ženklo prekės