Equiline - Italijos pirmaujantys jojimo sporto rūbų ir aksesuarų gamintojai. Įkurta 80-aisiais Paolo Marchetto iniciatyva, Equiline yra Italijos pirmaujanti visapusiškai kokybiškų jojimo prekių gamintoja. Equiline prekinis ženklas gimė iš jo kūrėjo begalinės aistros jojimo sportui bei prisirišimo prie savo žirgų. Marchetto pradėjo kurdamas unikalius pobalnius, kuriuos jis novatoriškai gamino iš natūralių orui pralaidžių tekstilių (ACS sistema) kartu su šoką absorbuojančia sistema.
Laikui bėgant patirtis, žinių bagažas bei moksliniai tekstilės tyrinėjimai išaugo į sprendimą sukurti savo funkcionalios jojimo aprangos ir aksesuarų liniją.
Kompanijos aistra inovacijai paskatino svarbias ir tikslingas investicijas į šias sritis:
- Tyrimai ir plėtra
- Žmogiškieji ištekliai
- Rinkodara ir komunikacijos

Šie vadybiniai sprendimai leido Equiline kompanijai įsitvirtinti jojimo sporto prekybos rinkoje su nuosavomis vyrų, moterų, vaikų rūbų ir plataus spektro aksesuarų linijomis, bei naujoviška konkūrinių ir išjodinėjimo balnų linija.

Equiline: kokybė ir itališkas stilius, atsispindintys kiekviename jų gaminyje.
Kokybė ir elegancija - šio prekinio ženklo stiprioji pusė, kurią užtikrina jų meistrų įgūdžių ir naujausių technologijų sujungimas. Tokiu būdu sukuriami geriausios kokybės bei patvarumo jojimo sporto reikmenys.

Savo gamyklose Padue, Equiline gamina ir parduoda:
- Konkūrų varžybinius rūbus
- Išjodinėjimo varžybinius rūbus
- Jojimo rūbus
- Laisvalaikio rūbus
- Balnus
- Aksesuarus

 Prekinio ženklo prekės