Daugiau kaip 35 metus Eggersmann gamina aukštos kokybės pašarus žirgams. Nuo kompanijos susikūrimo 1972-aisiais iki šių dienų Eggersmann yra įsipareigoję gaminti tik aukščiausios kokybės pašarus. Aukšta kokybė ir aptarnavimas, taip pat klientų pasitikėjimas padarė šiuos gamintojus vienus iš sėkmingiausių pašarų žirgams kompanijų. Taigi, šios dvi vertybės yra kasdienės Eggersmann pareigos.
Bendradarbiaudami su geriausiais žirgų mitybos srities specialistais, Eggersmann nuolat sukuria naujus bei tobulina esamus produktus. Jų darbuotojai nuolat tobulinasi įvairiuose aukšto lygio apmokymuose bei kursuose, todėl jie gali suteikti savo klientams profesionalią ir patikimą informaciją bei tinkamai patarti.
Šiai kompanijai yra svarbu suteikti savo klientams nuolatines nemokamas konsultacijas. Prieš rekomenduodami pašarą, Eggersmann atstovai pirmiausia kruopščiai ištiria gyvūną. Kokios jo laikymo sąlygos? Kaip dažnai ir kokio intensyvumo fizinį darbą jis atlieka? Koks jo amžius? Ar yra kokių nors kitų ypatybių, į kurias reikia atsižvelgti?
Eggersmann tikslas - laimingas ir sveikas žirgas. Šiam tikslui pasiekti jie ne tik naudoja aukščiausios kokybės neapdirbtus ingredientus, tačiau taip pat laikosi griežčiausios kontrolės bei sertifikavimo sistemų (GMP+). Tai reiškia, jog nuo pradžios iki užbaigto produkto yra atliekama kokybės patikra ir viso produkto gamybos proceso dokumentacija. GMP+ antspaudas ant Eggersmann pašarų užtikrina aukščiausią kokybės kontrolę. 

x newsletter

Visada norite būti pirmieji?

Užsisakykite naujienlaiškį ir su Jumis pirmaisiais pasidalinsime naujienomis iš HORSEMARKET gyvenimo, naujomis kolekcijomis bei ypatingais pasiūlymais!