Profesionali sportinė apranga

 

Didelio atsidavimo savo darbui bei akylo mokslinių tyrimų, dizaino ir detalių pojūčio dėka eaSt komandai prireikė vos trejų metų, kad taptų novatoriškiausiu ir sparčiausiai augančiu sportinės jojimo aprangos gamintoju Vokietijoje. eaSt apranga dėl savo nesenstančio dizaino ir funkcionalumo vis dažniau pastebima kitose sporto šakose, tokiose kaip bėgimas, pėsčiųjų žygiai, slidinėjimas bei dviračių sportas.

 

eaSt reiškia  jojimo sporto technologijas (equestrian athletic Sport technologies), t. y. profesionalią sportinę aprangą, techninę funkciją, nepriekaištingą dizainą ir intensyvius mokslinius tyrimus. Įmonės filosofija – visus eaSt drabužius galima derinti tarpusavyje tiek vizualiai, tiek techniškai, taip sukuriant aukščiausios klasės dizainą, su kuriuo galima drąsiai įveikti bet kokią discipliną bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.  

Tarptautinę sėkmę kompanijai pelnė novatoriškos ir funkcionalios jojimo tamprės Reggings®. Įmonė nuolat tobulina jų gaminamas jojimo tamprės bei jojimo kelnes ir pristato naujoves. Šią kompetenciją eaSt laiko savo prekės ženklo šerdimi. eaSt sportinę aprangą papildo funkcionalus ir  novatoriškas sluoksniavimo (kelių sluoksnių) principas.

eaSt vertybės ir veiksmai grindžiami moksliniais tyrimais, funkcijomis ir laikui nepavaldžiu dizainu, taip pat nuolatiniu siekiu optimizuoti savo gaminius. Klientai yra eaSt nuolatinio tobulėjimo varomoji jėga.

 

Įmonės būstinė įsikūrusi Pollinge (Bavarija), vaizdingoje ir įkvepiančioje vietoje, netoli Bavarijos Alpių, gražiausioje gamtinėje aplinkoje. Šis atotrūkis nuo įtemptos didmiesčių kasdienybės, taip pat įmonės komandos meilė gamtai ir regionui jau iš dalies paaiškina jų tvarų elgesį ir veiksmus.

Šiandien prekės ženklas "eaSt Performance Riding Wear" jau jungia daugiau nei 100 000 patenkintų klientų ir partnerių iš 30 šalių. Įmonė nuolat tobulėja ir planuoja atverti daugiau regionų, šalių ir žemynų.

 

 
 


Prekinio ženklo prekės