CWD - tai premium prancūzų prekinis ženklas, įkurtas 1998 m., gaminantis balnus bei kitą jojimo inventorių iš odos. Kompanija iš Pranzūcijos Respublikos (French State) įgavo prestižinį Entreprise du Patrimoine Vivant (EPV) statusą, kuriuo apdovanojamos tik išskirtiniu tradicijų bei pramonės meistriškumu pasižyminčios firmos.

CWD didžiuojasi savo nepriekaištingos, estetiškai tobulos odos produktais, todėl pirmenybę teikia odai, užaugintai bei apdirbtai Prancūzijoje. Tai liudija jų bendradarbiavimas su Provincijos Meistriškumo Centru (Rural Center of Excellence), kuris ieško bei remia vietines kompanijas, dirbančias su oda. Tokiu būdu užtikrinama aukščiausia odos kokybė, sumažinamos importo išlaidos bei pridedama vertė vietinei produkcijai.

Kompanija jau spėjo įsitvirtinti Amerikos rinkoje, jų balnai puikavosi pasaulio Olimpinėse žaidynėse, juos atstovaujantys raiteliai užima aukščiausias prizines vietas.

2012 m. kompanija į prekybą išleidžia naujuosius itin dinamiškus bei lanksčius 2G’s techninius balnus, kurių rėmai gaminami iš kevlaro ir grynos anglies. 

CWD Meistrystės tradicija

“Aš tvirtai įsitikinęs, jog mūsų žinios ir įgūdžiai yra didžiausi privalumai. Turbūt tai viena iš mūsų sėkmės paslapčių.

Mūsų meistrai perduoda savo sugebėjimus su ta pačia aistra gerai atliktam darbui, kaip ir jų pirmtakai. Kasdien mūsų balnų meistrai kartoja tuos pačius judesius, su kantrybe ir tikslumu. Preciziškas rankų darbas išlieka svarbiausiu įrankiu gaminant mūsų balnus bei inventorių.

Tačiau šioms žinioms bei meistriškumui išlaikyti privalu gyventi harmonijoje su besikeičiančiomis aplinkybėmis bei suvokti, kada reikia būti inovatyviems. Balnų meistro profesijai evoliucionuojant, tuo pačiu keičiasi ir CWD dirbtuvės, adaptuojamos naujausios technologijos bei naudojamos naujoviškos kokybiškos medžiagos, tokios kaip kompozitas (medžiaga, išgauta naudojant dvi ar daugiau skirtingų medžiagų, kuri įgauna kardinaliai kitokių savybių nei atskiros medžiagos, red.past.)

Mūsų meistrai kasdien susiduria su problemomis, kurioms išspręsti reikalingas rankų darbo sprendimas, norint realizuoti dizainerių vizijas. Šiandien ši amžiaus senumo profesija įtraukia odos inžinierius, dizainerius, įvairių technologijų meistrus, iš kurių mes stengiamės išsirinkti geriausius. Sėkmė priklauso pirmiausia (ir svarbiausia) nuo tobulai įvaldyto meistriškumo.”

Laurent Duray, generalinis direktoriusPrekinio ženklo prekės