Tai seniausia pasaulyje kompanija, gaminanti žirgų priežiūros priemones. 2015-ais metais firma atšventė savo įspūdingą 250-ties metų jubiliejų, įrodydama, jog jų kokybė iš tiesų yra patikrinta laiko.

Įkurta 1765 m., Carr & Day & Martin kompanija turėjo karališkąjį įgaliojimą nuo pat karaliaus Džordžo IV valdymo laikų ir iki šiol yra karališkieji jojimo inventoriaus ir balnų priežiūros priemonių tiekėjai jos didenybei karalienei Elžbietai II.

Carr & Day & Martin yra atsidavę Super Premium priežiūros priemonių gamybai bei savo ištikimų klientų aprūpinimui pilnu priežiūros produktų asortimentu.

Kupinas istorijos, kompanijos produktų asortimentas skirstomas į 4 kategorijas: odos gaminių, kailio, kanopų bei sveikatos priežiūros priemones. Kiekvienas žirgų mylėtojas čia ras viską, ko gali prireikti jam ir jo žirgui.

Skirtingai nei dauguma šiandienos firmų, kokybės fanatai Carr & Day & Martin patys gamina savo produkciją nuosavoje gamykloje. Nors žirgų priežiūros priemonių gamyboje nėra įtvirtintų specifinių reikalavimų ar standartų, Carr & Day & Martin daugybę metų vadovaujasi medicininiais standartais. Tai reiškia, jog yra naudojami tik aukščiausius reikalavimus atitinkantys ingredientai tiksliai apskaičiuotais kiekiais, duodantys akivaizdžius rezultatus. Naudodami šiuos produktus, klientai gali būti užtikrinti, jog naudoja geriausia.

Šiai kompanijai taip pat priklauso žirgų entužiastams gerai žinomi prekiniai ženklai, tokie kaip Belvoir, Gallop, Cornucrescine, Vanner & Prest, Canter ir daug kitų.

Carr & Day & Martin niekada nesivaiko naujausių madų, jų inovacija bei veiksmingumas išskiria juos iš būrio kitų, kurie tik imituoja kokybę. Dėl šios priežasties kompanija išliko priekyje žirginio sporto industrijoje per pastaruosius du su puse amžiaus. Žirgų savininkai gali būti užtikrinti, jog Carr & Day & Martin aukščiausios klasės produktai perspjauna konkurentus ir kaskart duoda nepriekaištingus rezultatus. Prekinio ženklo prekės