Botanica International Ltd. įkurta 2005 m. augant vartotojų sąmoningumui bei keičiantis požiūriui į natūralias gydymo bei kosmetikos priemones. 

Naudodami vien natūralius, įvairiomis gydomosiomis savybėmis pasižyminčius augalinius ingredientus, Botanica sukūrė išskirtinių odos priežiūros produktų liniją, skirtą gydyti įvairioms plačiai paplitusioms odos problemoms, tokioms kaip įdrėskimai ar kitokios žaizdos, bėrimai, niežėjimas, nutrynimai, įkandimai bei dar daugiau. 

Botanica valomasis prausiklis pasižymi natūraliomis antiseptinėmis savybėmis bei puikiai tinka plauti įvairiems odos sužeidimams, arba net kasdieniam naudojimui tiek gyvūnams, tiek žmonėms.

Botanica augalinis odos kremas tinkamas ne tik žaizdų gydymui, tačiau ir naudojimui kasdienai esant išsausėjusiai ar suskeldėjusiai odai, bei kaip efektyvus vabzdžių repelentas ar netgi norint efektyviai numalšinti raumenų bei sausgyslių skausmus bei atpalaiduoti kūną. Šis kremas taip pat puikiai numalšina niežėjimą bei yra tinkamas tiek gyvūnams, tiek žmonėms! 

Botanica - gamtos gydanti energija!Prekinio ženklo prekės