Antarès Sellier France buvo įkurta 2000-ųjų kovo mėnesį, kai susibūrė penki žirginio sporto pasaulyje žinomi profesionalai: Xavier Lenrouilly, Thierry Guiberteau, Eric Guiberteau, Evelyne Cummings bei Dominique Bauer. Jie nusprendė dalintis savo idėjomis bei žiniomis ir kurti jojimo sporto produktus, kurie atspindėtų jų asmenines profesines filosofijas.
Jų tikslas - kurti balnus kiekvienam raiteliui pagal individualius poreikius. Jų troškimas - perkelti balnų gamybos meną į naują lygį, kuriame dominuotų raitelio ir žirgo komfortas bei saugumas.
Per 10 savo gyvavimo metų Antarès Sellier sėkmingai užaugo iki vienų iš geriausių balnų gamintojų Prancūzijoje titulo. Saintes esančiose dirbtuvėse darbuojasi 35 meistrų, kurie specializuojasi kamanų, balnų bei jų aksesuarų gamyboje bei kasmet pagamina daugiau kaip 3000 balnų. Jų prekybos atstovai apjuosia didžiąją dalį Europos ir Šiaurės Amerikos, taip pat Pietų Korėją ir Japoniją, iš viso sudarydami 18 šalių.
Šios kompanijos sėkmė neatsitiktinė - tai dėka visos Antarès komandos darbo. Čia dirbančių žmonių originalumas, gyvybingumas bei kūrybiškumas pakeitė balnų gamybos standartus bei išvystė šią profesiją į tokią, kokia ji yra šiandien.

Nuo 2008-ųjų Antarès kompanija žymima ir sertifikuota Prancūzijos vyriausybės kaip “Gyvuojančio Paveldo Kompanija”.
Taip pat nuo 2008-ųjų Antarès įtraukė į produkciją savo originalios kūrybos kompanijos “By Antarès" jojimo šalmus, kurie atitinka šiuos kriterijus:

  • Saugumą
  • Komfortą
  • Higieną
  • Estetiką

Antarès taip pat siūlo ir kitas inovacijas - “The Klipper” krūtindiržius bei “The Antarès Stirrup” kilpas.

Šios kompanijos mokslinių tyrinėjimų skyrius aktyviai dirba pastovaus esamos produkcijos tobulinimo linkme, taip pat naujų saugių bei komfortiškų produktų žirgui ir raiteliui kūrime.