Kur nepriekaištingas pasirodymas yra svarbiausia, ten AMERIGO visada yra šalia, todėl šio prekinio ženklo balnus galima išvysti įvairiausiose jojimo varžybų arenose bei aikštėse kasdien visame pasaulyje. Raiteliai žino, jog gali pasikliauti AMERIGO balnais, kai reikia maksimalaus patogumo ir pagalbos siekiant geriausių rezultatų tiek treniruotėse, tiek varžybų metu.

20-ies metų patirtis aukščiausios klasės balnų gamyboje nulėmė AMERIGO kompanijos balnų linijos įkūrimą. Tai - balnų asortimentas, sukurtas darbui, pasirodymui, subalansuota pagal žirgo natūralią biomechaniką, pritaikyta žirgo prigimtiniam potencialui bei pagaminta Italijoje individualiai pagal užsakymą tik iš aukščiausios kokybės žaliavų.

AMERIGO balnus naudoja geriausi visų žirginio sporto disciplinų profesionalai visame pasaulyje, tokie raiteliai kaip Pius Schwizer, Billy Twomey, Kyra Kyrklund, Jeanette Brakewell ir daugelis kitų.

AMERIGO balnų modelių asortimentas sukurtas konkūrams, dailiajam jojimui bei ištvermei, atsižvelgiant į šiuolaikiniame žirgų sporte randamą didelę žirgų tipų įvairovę. Žirgai yra skirtingi, su skirtingomis nugaromis, gogais, jautrumu, taigi svarbu yra ne tik balno plotis. Stabilumas balne priklauso ne tik nuo raitelio kojų - tiek pat dėmesio turi būti skiriama balno pasirinkimui. Stipri bei sveika žirgo nugara leidžia jam atlikti darbą pilnu pajėgumu.

Balno pritaikymas yra didžiausias AMERIGO prioritetas, todėl visi prekiaujantieji šio prekinio ženklo balnais yra nuosekliai apmokyti pačių kūrėjų bei žino visas kiekvieno modelio detales ir jų pritaikymą.

Spalvos: galima pasirinkti iš keturių skirtingų spalvų, taip pat jų kombinacijų: juodos, rudos, raudonai rudos, šviesiai rudos.

AMERIGO balnų katalogą galite peržiūrėti čia>

Domina AMERIGO balnai, turite klausimų, susisiekite:

El. paštu: jpc@horsemarket.lt
Mob. tel.: +370 655 99906Prekinio ženklo prekės