Airowear - inovacijos lyderiai žirginio sporto saugumo rinkoje nuo 1985-ųjų metų.
Šios kompanijos reputacija pagrįsta patirtimi dizaino srityje bei absoliučiu įsipareigojimu užtikrinti raitelio saugumą. Airowear taip pat užtikrina, jog kiekvienas jų produktas yra pagamintas naudojant naujausias technologijas, yra idealiai pritaikytas pagal atitinkamą dydį, bei atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Dizainas yra šios kompanijos pagrindas, ir ši filosofija atsispindi kievkiename jų sukurtame produkte. Ilgametė patirtis šioje srityje suteikia pranašumą norint sukurti gaminius, kurie atitiktų raitelio saugumo, komforto, stiliaus bei aukščiausių technologijų reikalavimus.

Kadangi vyrų ir moterų kūno formos skiriasi, yra būtina apsauginę liemenę pritaikyti pagal vyrišką ir moterišką kūno formas. Daugybė suaugusiems skirtų apsauginių liemenių iki šiol gaminamos unisex dydžiais, todėl šiuo atveju Airowear yra išskirtiniai.
Platus jų apsauginių liemenių asortimentas pagal formą, dydį bei ūgį užtikrina tinkamą liemenės pasirinkimą, bei yra pritaikytas pagal vyrišką ir moterišką formas.

Visos Airowear apsauginės liemenės yra gaminamos ir testuojamos vadovaujantis aukščiausiais saugumo reikalavimais pagal skirtingas naudojimo disciplinas.
Šios apsauginės liemenės yra žymimos CE (Conformité Européenne) ženklu pagal EN13158 apsauginių jojimo liemenių Europos standartus, bei kasmet yra testuojamos pagal BETA 2009 (D. Britanijos žirginio sporto prekybos asociacija). Nuolat tikrindami savo produkciją pagal griežčiausius saugumo ir kokybės reikalavimus, Airowear užtikrina, jog jų liemenės visada atitinka naujausius saugumo standartus.

 Prekinio ženklo prekės