ŽĄSLAI SWEET IRON LOOSE RING ELIPTICAL

Šie Trust firmos žąslai turi 45 mm ilgio pastilę (viduriniąją dalį), kuri sukurta skatinti žirgą priimti žąslus ir patogiai atpalaiduoti žandikaulį. Dvigubas jungimas neužlaužia burnos, žąslai išlieka lenktos formos, prisitaikydami prie žirgo burnos kontūrų.
  • Prekės kodas 05000091
Kaina 89.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

ŽĄSLAI SWEET IRON LOOSE RING ELIPTICAL Aprašymas

Šie žąslai yra puiki alternatyva vienos jungties žąslams, kurie asocijuojami su nepageidaujamu žąslų kandamosios dalies bei gomurio spaudimu. Mėlynos spalvos, specialios sudėties saldusis metalas šildamas žirgo burnoje sukuria malonų skonį. Tai skatina seilių išsiskyrimą ir švelnų žąslų apžiojimą bei kramtymą. Taip žirgo burna sušvelnėja ir priima kontaktą. Laisvi žiedai suteikia žąslams mobilumo burnoje, tai nulemia tolimesnį minkštėjimą ir priėmimą. Tai taip pat leidžia staigiai nuimti spaudimą nuo liežuvio bei žąslų kandamosios dalies atleidžiant pavadį, tokiu būdu pagiriant žirgą už teisingą veiksmą.