VARLIŲ VALIKLIS FORTE

Instensyvus higieninis valiklis kanopoms. Patobulinta formulė- patobulintas naudojimo būdas. Gilus ir afektyvus valymas, apsaugo nuo kanopos ir varlės pūvimo. Su kviečių mikroproteinais, alijošiumi ir vitaminais.

  • Tipas Kanopoms
  • Prekės kodas 4005611003798
Kaina 17.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

VARLIŲ VALIKLIS FORTE Aprašymas

Naujoji ir patobulinta Pedoclean Forte formulė valo automatiškai, higieniškai ir giliai. Kruopščiai parinkti kondicionieriai vienu metu apsaugo ir maitina kanopą ir padeda ją stiprinti. Saugus ir švarus naudoti su pritvirtintu teptuku/ aplikatoriumi - pagerintas efektyvumas, optimaliai prisitaiko prie varlės ir įtrukimų. Naudojamas su vandeniu arba be jo. Naudojimas: nuvalykite nešvarumus nuo kanopų ir varlės. Švelniai išspauskite buteliuką, kad į šepetį nuspaustumėte nedidelę produkto dalį ir išvalykite kanopos išorę. Sukamaisiai judesiai tepkite padą (jei reikia, spaudžiant daugiau produkto į šepetį). Norint pasiekti geriausius rezultatus, leiskite veikti 1 minutę prieš nušluostant produkto perteklių audiniu arba nuplaunant vandeniu.

Svarbios pastabos:

Higienos sumetimais teptukų aplikatorius po kiekvieno naudojimo turi būti nuplaunamas vandeniu. Gydant varlės pūvinį, nenaudokite aplikatoriaus ant kitų žirgų. Venkite produkto sąlyčio su arklio ar vartotojo akimis ar gleivinėmis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. - Laikyti ne žemesnėje kaip 0 ° C arba aukštesnėje kaip 40 ° C temperatūroje.

Sudėtis;:

<5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5-10% amfoterinių paviršinio aktyvumo medžiagų, vanduo, fenoksietanolis. Kiti ingredientai: kviečių mikroproteinai, D-pantenolis, alavijo (Aloe Barbadensis), vitaminas E, emulsiklis (rapsų aliejaus bazė), pagalbinis agentas, tirštiklis, kvepalai.