ŠVARKAS VARŽYBOMS ETNA

Moteriškas varžybinis švarkas Etna - naujas pasiuvimas su išskirtine apdaila. Su šiuo Manfredi prekinio ženklo švarku atrodysite nepriekaištingai.
  • Lytis Moterims
  • Prekės kodas ***2108848d2891
Kaina 399.00 €
  • Šios prekės sandėlyje nėra. Ši prekė yra iš sezoninės gamintojo kolekcijos ir užsakyti jos neturime galimybės. Prašome pasirinktį kitą dydį ar spalvą.

ŠVARKAS VARŽYBOMS ETNA Aprašymas

Prie šio švarko galima prisegti pasiriktų spalvų apykaklę (parduodamos atskirai), tad nuolat galite atnaujinti švarko stilių ir išvaizdą. Trumpo kirpimo švarkas turi tris priekines sagas bei dvi kišenes. Galimi šeši spalvų variantai ir net virš 20 skirtingų spalvų bei raštų apykaklių! Susikurkite vis kitokį savo svajonių švarką kiekvienai savaitės dienai!

Švarkas yra itin lengvas bei elastingas, užtikrina patogumą bei stilių tuo pačiu metu. Pagaminta naudojant pažangiausios technologijos tekstilę, ši Manfredi naudojama medžiaga turi daugybę privalumų, įskaitant itin aukštą apsaugą nuo UV spindulių (50+); tai yra absoliutus must have dalyvaujant varžybose, kur yra kaitri saulė. Su tobulu lengvumo bei tamprumo santykiu, šis Etna švarkas yra raitelių geidžiamiausias varžantis lauke kaitriomis sąlygomis.

Lengva priežiūra, greitai išdžiūva bei išlaiko savo formą. Must have švarkas profesionalams bei mėgėjams.

Sudėtis: 85% PA -15% EA

Priežiūros instrukcijos: skalbti atskirai nuo kitų rūbų. Nebalinti. Skalbti skalbimo mašinoje maks. 30° temperatūroje. Nevalyti sausu valymu. Nedžiovinti džiovyklėje. Lyginti maža kaitra. Naudoti tik neutralias skalbimo priemones. Negalima naudoti minkštiklio.