ŠVARKAS VARŽYBOMS CORONA

Moteriškas tvido varžybinis švarkas - tai klasikinio modelio švarkas, suteikiantis elegancijos bei nepavaldus laikui, tačiau su šiuolaikiniais modernios tekstilės bei patogumo privalumais.
  • Lytis Moterims
  • Prekės kodas 9225000036106
Kaina 459.00 €
  • Šios prekės sandėlyje nėra. Ši prekė yra iš sezoninės gamintojo kolekcijos ir užsakyti jos neturime galimybės. Prašome pasirinktį kitą dydį ar spalvą.

ŠVARKAS VARŽYBOMS CORONA Aprašymas

Sukurtas tiems, kurie žino, jog mažose detalėse slypi tikrasis skirtumas. Elegantiška tvido medžiaga tikrai neliks nepastebėta. Galimi trijų spalvų variantai bei virš 20 skirtingų spalvų bei raštų nusegamų apykaklių asortimentas leidžia susikurti individualų stilių.

Pagaminta iš Manfredi pažangiausios aukštųjų technologijų tekstilės, švarko medžiaga turi daugybę privalumų, įskaitant itin aukštą apsaugą nuo UV spindulių (UPF50+). Tai yra absoliutus must have raiteliams, reguliariai dalyvaujantiems varžybose atviroje erdvėje, kur nuolat kaitina saulė. Švarko pralaidumas orui užtikrina komfortišką temperatūrą, o tobulas lengvumo bei elastingumo santykis suteikia prabangią išvaizdą bei judėjimo laisvę sėdint balne.

Abipusio tamprumo medžiaga nesivelia, yra lengvai prižiūrima, greitai išdžiūva bei išlaiko savo formą. Visa tai užtikrina aukštos kokybės produktą, kurio priežiūrai bei gerai išvaizdai palaikyti nereikia skirti daug laiko.