ŠALMAS E'M GLINT LAMÉ

Elegantiškas šalmas - puikus pasirinkimas moterims- su rožinio aukso detalėmis, pasižymi žavinga išvaizda. Šalmo snapelis yra platesnis nei įprastas. Oro angos užtikrina puikią ventiliaciją.

  • Prekės kodas 3338025655705
Kaina 129.00 €
  • Šios prekės sandėlyje nėra. Ši prekė yra iš sezoninės gamintojo kolekcijos ir užsakyti jos neturime galimybės. Prašome pasirinktį kitą dydį ar spalvą.

ŠALMAS E'M GLINT LAMÉ Aprašymas

ABS korpusas, atsparus smūgiams, net ir esant ekstremalioms temperatūroms. Itin lengvas pagamaintas iš EPS (putplasčio polistirolo), pasižymintis puikiomis smūgio absorbcijos savybėmis. Skylutės esančios šalmo putplasčio viduje, ne tik pagerina smūgių sugėrimą, bet ir užtikrina puikią oro cirkuliaciją kartu su priekinėmis, galinėmis ir centrinėmis oro angomis. Vidinis paminkštinimas pagamintas iš drėgmę sugeriančio audinio, nuimamas ir plaunamas. „Adjust-Fit“: reguliavimo sistema gale, pritvirtinta ant 5 padėčių žiedo, taip užtikrinant, kad šalmas puikiai prisitaikys prie galvos. Dirželiai su greitai atsegamu užsegimu. 

Šalmas, patvirtintas CE, atitinka EN1384: 2012 standartą, pakeistą suderinimo lapu VG1 RfU CNB / P / 01.040: 2014-12. TÜV sertifikatas.