PURŠKALAS KANOPŲ VARLĖMS

Kanopų ir varlės intnsyvus higieninis valiklis.Valo giliai, automatiškai, higieniškai ir efektyviai.

  • Tipas Kanopoms
  • Prekės kodas 4005611003842
Kaina 25.00 €
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

PURŠKALAS KANOPŲ VARLĖMS Aprašymas

PEDOCLEAN Intensive Fluid speciali formulė valo giliai, automatiškai, higieniškai ir efektyviai. Kruopščiai parinktos kondicionavimo medžiagos vienu metu apsaugo ir maitina kanopą ir padeda kuo greičiau atsistatyti. Aukštos kokybės "Pharma" purkštuvas užtikrina saugų, tikslų ir švarų naudojimą. Labai geras ir greitas efektyvumas, optimizuotas įdėjimas į varlių įtrūkimus ir įtrūkimus. Dėl savo nuoseklumo, skystis automatiškai prasiskverbia į mažiausius, sunkiausiai pasiekiamus plotus, todėl yra labai ekonomiškas. Švelnus odai dėl itin lengvos kompozicijos. Naudojimas:

Nešvarumus nuvalykite nuo kanopų ir varlių. Kanopą išvalykite švariu šepečiu. Purškite varlę ir padą su "PEDOCLEAN Intensive Fluid" ir laikykite kanopą, kad skystis veiktų. Jei reikia, kartokite netrukus. Paprastai nuvalykite bet kokį skysčio perteklių pirštu ar audiniu.

Svarbi informacija:

Vengti sąlyčio tarp produkto ir akių ar žirgo ar vartotojo gleivinių. Saugoti nuo vaikų. Laikyti ne žemesnėje kaip 0 ° C temperatūroje ir ne aukštesnėje kaip 40 ° C temperatūroje.

Sudėtis:

<5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, 5-10% amfoterinių paviršinio aktyvumo medžiagų, vandens, fenoksietanolio. Kitos sudedamosios dalys: kvietiniai baltymai, D-pantenolis, alkoholio denatas, vitaminas E, natūralūs aliejai, emulsiklis (rapsų aliejus), tirpalai, konsistencijos reguliatoriai, kvepalai.