PIRŠTINĖS WINCHESTER

Raiteliai kiekvieną dieną užsiima su žirgais - net rudenį ir žiemą. Štai kodėl vandeniui atsparios pirštinės yra būtina. Jos patikimai apsaugo jūsų rankas nuo vėjo, tokiu būdu neleidžiant joms šalti. ROECKL SPORTS sukūrė WINCHESTER, unikalų elegancijos ir funkcionalumo sintezę.Traukia akį: gražus užsegimo dizainas su metaliniu ROECKL rankos logotipu ir diskretišku trimačiu reljefu. Dėl to, kad yra pagamintas iš "WINDSTOPPER® Soft Shell Elastic", šios patogios pirštinės visiškai atsparios vėjui ir gali pasižymėti maksimaliu kvėpavimu. Rezultatas: patogus klimatas pirštinių viduje ir puikus patogumas. Be to, puikia kokybe ši medžiaga visada laiko jūsų rankas šiltai net ir vėsiomis rudens ir žiemos dienomis, nereikalaujant papildomo vidinio pamušalo. "ROECKGRIP®" pagamintas delnas buvo papildomai laminuotas su lengvu pamušalu. Unikalios šios išskirtinės medžiagos savybės taip pat užtikrina saugų griovelių laikymąsi ir puikiai tinka. Šios pirštinės buvo sukurtos naudojant itin ploną "COMFORT CUT", todėl nereikia papildomo nėrimo ant rodomojo piršto.

  • Tipas Pašiltintos
  • Lytis Unisex
  • Prekės kodas 4044791303779
Kaina 49.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

PIRŠTINĖS WINCHESTER Aprašymas

Raiteliai  kiekvieną dieną užsiima su žirgais - net rudenį ir žiemą. Štai kodėl vandeniui atsparios pirštinės yra būtina. Jos patikimai apsaugo jūsų rankas nuo vėjo, tokiu būdu neleidžiant joms šalti. ROECKL SPORTS sukūrė WINCHESTER, unikalų elegancijos ir funkcionalumo sintezę.Traukia akį: gražus užsegimo dizainas su metaliniu ROECKL rankos logotipu ir diskretišku trimačiu reljefu. Dėl to, kad yra pagamintas iš "WINDSTOPPER® Soft Shell Elastic", šios patogios pirštinės visiškai atsparios vėjui ir gali pasižymėti maksimaliu kvėpavimu. Rezultatas: patogus klimatas pirštinių viduje ir puikus patogumas. Be to, puikia kokybe ši medžiaga visada laiko jūsų rankas šiltai net ir vėsiomis rudens ir žiemos dienomis, nereikalaujant papildomo vidinio pamušalo. "ROECKGRIP®" pagamintas delnas buvo papildomai laminuotas su lengvu pamušalu. Unikalios šios išskirtinės medžiagos savybės taip pat užtikrina saugų griovelių laikymąsi ir puikiai tinka. Šios pirštinės buvo sukurtos naudojant itin ploną "COMFORT CUT", todėl nereikia papildomo nėrimo ant rodomojo piršto.