PIRŠTINĖS WESLEY

Roeckl Wesley

WESLEY - švelnios, minkštos ir elastingos pirštinės, skirtos nešioti arklidėje ir laisvalaikiu. Vienas iš pagrindinių privalumų yra ypač didelė perdirbtų medžiagų dalis – tai mažina žaliavų suvartojimą ir tausoja gamtą bei aplinką.

  • Tipas Pašiltintos
  • Lytis Unisex
  • Prekės kodas 4044791705412
Kaina 33.00 €
  • Prekių kiekis Vilniaus sandėlyje: 1 vnt.
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 3 vnt.

PIRŠTINĖS WESLEY Aprašymas

Aukštą dėvėjimo komfortą, patogų pojūtį ant odos ir patikimą šilumos išlaikymą lemia švelnus PrimaLoft® Performance Fabric Energy Series Solid Waves funkcinis audinys. Šią itin lanksčią 4 kryptimis tamprią medžiagą sudaro 95 procentai perdirbto poliesterio, gauto iš plastiko atliekų, ir 5 procentai elastano.

Be to, jis puikiai pralaidus orui, greitai džiūsta, o šilkinis lygus paviršius pasižymi dideliu atsparumu dilimui. Delnas sustiprintas ECO.SENSE® audiniu. Kaip ROECKL SPORTS ECO.SERIES kolekcijos dalis, WESLEY buvo sukurtas taip, kad būtų kuo efektyvesnis išteklius, išlaikant aukščiausios klasės kokybę. Net logotipas, pagamintas iš medžio, buvo gautas iš medienos perdirbimo atliekų. Kaip ir visų kitų natūralių produktų atveju, tekstūra ir grūdėtumas yra unikalūs – būtent tai daro kiekvieną pirštinę unikalią!