PIRŠTINĖS ROECKL-GRIP

Aukščiausios kokybės, populiariausios jojimo pirštinės pasaulyje! Mėgstamos ir įvertintos tiek profesionalių raitelių, tiek ir mėgėjų. Ypač patogios, neslystančios, lengvai skalbiamos bei greitai džiūstančios.

  • Lytis Unisex
  • Prekės kodas ***0b929541e545
Kaina 36.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

PIRŠTINĖS ROECKL-GRIP Aprašymas

Dažnai imituojamos, bet niekada neprilygstančios: "ROECKL" sukurtas "ROECK GRIP" yra neginčijamas originalas. Iš tikrųjų jų unikalumas yra akivaizdžiai apčiuopiamas. Kaip dažnai būna, tai yra detalės ir ypač medžiagos, kurios skiriasi. ROECK-GRIP yra išskirtinė medžiaga. Tai itin kvėpuojanti ir elastinga. Trumpai: Tai kaip antroji oda. Tuo pačiu metu jis užtikrina puikų sukibimą ir atsparumą laikant pavadžius. ROECKL naudoja klasikines prancūziško dydžio pirštines, kad būtų užtikrintas idealus tinkamumas. Jei dydis svyruoja nuo 6,0 iki 11,0, tai daro vienuolika vienos spalvos dydžių - kiekvienas raitelis tikrai suras geriausias pirštines, kad atitiktų jo poreikius. Miunchene esantys pirštinių siuvėjai taip pat teikia didelę reikšmę gamybos kokybei: atskiros detalės kruopščiai sujungtos rankomis. Maks. 1 milimetras yra tik apčiuopiamas kokybės kriterijus, nes komforto negalima išmatuoti. Paslaptis slypi dalyse ir proporcijose. Čia ROECKL remiasi 175 metų patirtimi pirštinių siuvimo srityje. Patogumas: "ROECK-GRIP" galima plauti skalbimo mašinoje  30 ° C temperatūroje (86 ° F). Esamas užsegimas su stilizuotu rankiniu logotipu patikimai apsaugo pirštinę aplink riešą.