PIRŠTINĖS MONTREAL

Jojant, pirštinės apsaugo rankas. Bet ką jūs galite padaryti karštos vasaros metu, kai norite dėvėti kuo mažiau? "MONTREAL" yra tai, ko ieškojote: dėka novatoriškų medžiagų kombinacijų, ši pirštinė garantuoja, kad žirgą tvirtai laikysite rankose net aukštoje temperatūroje. Plaštakos viršutinė dalis sujungia "Revolutional® coldblack® Lycra" su oru "Micro Mesh", užtikrinančiu aukštą šilumos valdymą. "Revolutional® coldblack® Lycra" yra ne tik labai kvėpuojanti, bet ir atspindi saulės spindulius ir šilumą, todėl žymiai mažesnė šilumos absorbcija, palyginti su kitomis Lycra savybėmis. Todėl pirštinės nešildo daugiau nei natūralios baltos spalvos. "MONTREAL" delnas taip pat ypač tinka vasaros temperatūrai. Vis dėlto "Roeckl" išskirtinis "MICRO-AIR" gali pasiūlyti daugiau nei aukštas taktilumas ir puikus rankų laikymasis. Dėl mikro perforacijos šios pirštinės yra ypač kvėpuojančios. Galų gale išskirtinis "COMFORT-CUT" suteikia švelnų ir patogų pjovimą, todėl nereikia papildomo nėrimo ant rodomojo piršto. Didelis užsegimas tęsiasi iki galo ir patogiai tinka riešui - puikiai tinka ir užtikrina aukštą dėvėjimo komfortą. Aukštos kokybės ir gerai apgalvotos funkcijų rinkinį papildo pirštinės, suderinamos su "Touchscreen".

  • Lytis Unisex
  • Prekės kodas 4044791419043
Kaina 29.00 € 48.00 €
  • Šios prekės sandėlyje nėra. Ši prekė yra iš sezoninės gamintojo kolekcijos ir užsakyti jos neturime galimybės. Prašome pasirinktį kitą dydį ar spalvą.

PIRŠTINĖS MONTREAL Aprašymas

Jojant, pirštinės apsaugo rankas. Bet ką jūs galite padaryti karštos vasaros metu, kai norite dėvėti kuo mažiau? "MONTREAL" yra tai, ko ieškojote: dėka novatoriškų medžiagų kombinacijų, ši pirštinė garantuoja, kad žirgą tvirtai laikysite rankose net aukštoje temperatūroje. Plaštakos viršutinė dalis sujungia "Revolutional® coldblack® Lycra" su oru "Micro Mesh", užtikrinančiu aukštą šilumos valdymą. "Revolutional® coldblack® Lycra" yra ne tik labai kvėpuojanti, bet ir atspindi saulės spindulius ir šilumą, todėl žymiai mažesnė šilumos absorbcija, palyginti su kitomis  Lycra savybėmis. Todėl pirštinės nešildo daugiau nei natūralios baltos spalvos. "MONTREAL" delnas taip pat ypač tinka vasaros temperatūrai. Vis dėlto "Roeckl" išskirtinis "MICRO-AIR" gali pasiūlyti daugiau nei aukštas taktilumas ir puikus rankų laikymasis. Dėl mikro perforacijos šios pirštinės yra ypač kvėpuojančios. Galų gale išskirtinis "COMFORT-CUT" suteikia švelnų ir patogų pjovimą, todėl nereikia papildomo nėrimo ant rodomojo piršto. Didelis užsegimas tęsiasi iki galo ir patogiai tinka riešui - puikiai tinka ir užtikrina aukštą dėvėjimo komfortą. Aukštos kokybės ir gerai apgalvotos funkcijų rinkinį papildo pirštinės, suderinamos su "Touchscreen".