PIRŠTINĖS MILTON

Užteks tik vieno žvilgsnio suprasti, kad "MILTON" išsiskiria iš minios. Kodėl? Nes nėra įprasto užsegimo, yra platus elastinis diržas ant riešo. Jos ne tik atitinka spalvas, bet ir apsaugo riešą. Tuo pat metu kiekviena pirštinė yra unikali: ROECKL raidės ir ROECKL rankos logotipas yra individualiai pritaikomi kiekvieną kartą. Šis modelis plonas ir sportiškas, išvaizdą pabrėžia aiškios linijos, padarytos iš "ROECK-GRIP®" ir "Micro Mesh". Akį traukią: charakteringas rankinis logotipas ir diskretiškos REFLECT juostos blizgiu sidabru ar auksu. Tačiau šios pirštinės gali pasiūlyti daugiau, nei tiesiog puikią išvaizdą: Delnas yra "ROECK-GRIP®", labai populiari, išbandyta medžiaga. Ši išskirtinė medžiaga yra labai kvėpuojanti ir elastinga. Tuo pačiu metu jis užtikrina puikų sukibimą ir atsparumą pavadžiams. Be to, ROECKGRIP® yra TOUCHSCREEN suderinamumas. Be to, ROECKL pasirinko išskirtinį COMFORT CUT modelį. Patogumas: "MILTON" lengva valyti, nes jos plaunamos skalbimo mašinoje esant 86 ° F (Fahrenheit).

  • Lytis Unisex
  • Prekės kodas 4044791396481
Kaina 29.00 € 38.00 €
  • Šios prekės sandėlyje nėra. Ši prekė yra iš sezoninės gamintojo kolekcijos ir užsakyti jos neturime galimybės. Prašome pasirinktį kitą dydį ar spalvą.

PIRŠTINĖS MILTON Aprašymas

Užteks tik vieno žvilgsnio suprasti, kad "MILTON" išsiskiria iš minios. Kodėl? Nes nėra įprasto užsegimo, yra platus elastinis diržas ant riešo. Jos ne tik atitinka spalvas, bet ir apsaugo riešą. Tuo pat metu kiekviena pirštinė yra unikali: ROECKL raidės ir ROECKL rankos logotipas yra individualiai pritaikomi kiekvieną kartą. Šis modelis plonas ir sportiškas, išvaizdą pabrėžia aiškios linijos, padarytos iš "ROECK-GRIP®" ir "Micro Mesh". Akį traukią: charakteringas rankinis logotipas ir diskretiškos REFLECT juostos blizgiu sidabru ar auksu. Tačiau šios pirštinės gali pasiūlyti daugiau, nei tiesiog puikią išvaizdą: Delnas yra "ROECK-GRIP®", labai populiari, išbandyta medžiaga. Ši išskirtinė medžiaga yra labai kvėpuojanti ir elastinga. Tuo pačiu metu jis užtikrina puikų sukibimą ir atsparumą pavadžiams. Be to, ROECKGRIP® yra TOUCHSCREEN suderinamumas. Be to, ROECKL pasirinko išskirtinį COMFORT CUT  modelį. Patogumas: "MILTON" lengva valyti, nes jos plaunamos skalbimo mašinoje esant 86 ° F (Fahrenheit).