PIRŠTINĖS LONA

Visos vaivorykštės spalvos - pirštinėje! ROECKL pristato labai populiarią "LONA". Traukia akį: kontrastingos spalvos ir stilizuotas rankinis logotipas . Visais kitais atžvilgiais šios naujos versijos išlaiko originalų modelį. O kokybė yra apčiuopiama. ROECKL išskirtinė ROECK-GRIP® medžiaga yra labai kvėpuojanti ir elastinga. Trumpai: Tai kaip antroji oda. Tuo pačiu metu jis užtikrina puikų sukibimą laikant pavadžius. Miunchene įsikūrę pirštinių siuvėjai taip pat teikia didelę reikšmę tinkamumui ir gamybos kokybei: atskiros detalės kruopščiai sujungtos rankomis. Maks. 1 milimetras yra tik apčiuopiamas kokybės kriterijus, nes komforto negalima išmatuoti. Paslaptis slypi dalyse ir proporcijose. Čia ROECKL remiasi 175 metų patirtimi pirštinių siuvimo srityje. Patogumas: "LONA" galima plauti skalbimo mašinoje esant 86 ° F "Fahrenheit". Esantis užsegimas su stilizuotu rankos logotipu patikimai apsaugo pirštinę aplink riešą.

  • Lytis Unisex
  • Prekės kodas ***98db173c7453
Kaina 36.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

PIRŠTINĖS LONA Aprašymas

Visos vaivorykštės spalvos - pirštinėje! ROECKL pristato labai populiarią "LONA". Traukia akį: kontrastingos spalvos ir stilizuotas rankinis logotipas . Visais kitais atžvilgiais šios naujos versijos išlaiko originalų modelį. O kokybė yra apčiuopiama. ROECKL išskirtinė ROECK-GRIP® medžiaga yra labai kvėpuojanti ir elastinga. Trumpai: Tai kaip antroji oda. Tuo pačiu metu jis užtikrina puikų sukibimą laikant pavadžius. Miunchene įsikūrę pirštinių siuvėjai taip pat teikia didelę reikšmę tinkamumui ir gamybos kokybei: atskiros detalės kruopščiai sujungtos rankomis. Maks. 1 milimetras yra tik apčiuopiamas kokybės kriterijus, nes komforto negalima išmatuoti. Paslaptis slypi dalyse ir proporcijose. Čia ROECKL remiasi 175 metų patirtimi pirštinių siuvimo srityje. Patogumas: "LONA" galima plauti skalbimo mašinoje esant 86 ° F "Fahrenheit". Esantis užsegimas su stilizuotu rankos  logotipu patikimai apsaugo pirštinę aplink riešą.