PAŠARAS ŽIRGAMS WHOLEGAIN

Šis pašaras sukurtas palaikyti imuninę sistemą, padėti priaugti svorio, taip pat, ypač gerai veikia virškinimą.

  • Tipas Speciali priežiūra
  • Svoris 20
  • Prekės kodas ***0725aea9752b
Kaina 78.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

PAŠARAS ŽIRGAMS WHOLEGAIN Aprašymas

Cavalor® WholeGain tai grūdų dribsnių, ryžių sėlenų ir granulių mišinys savyje turintis ypač aukštą sočiųjų riebalų koncentraciją ir energinę vertę. Po nuodugnių ir ilgalaikių tyrimų buvo patvirtinta išskirtinė sočiųjų riebalų, tokių kaip omega 3 ir omega 6 nauda kasdieniam žirgo racionui.  Sočiųjų riebalų pridėjimas prie raciono priveda prie optimalios energinės pusiausvyros – tai gerina fizinę žirgų būklę ir savo ruožtu prisideda prie jaunų žirgų tolygaus besivystymo.  Ypač sočiųjų riebalų nauda žirgo racione pasimato darbo metu. Padidėja ištvermė ir darbingumas. Iš šio papildomo pašaro yra naudingiau pasisavinama energija – gaunama daugiau energijos iš mažesnio kilogramų kiekio. Taip pat sumažėja prakaitavimas ir įtampa raumenyse. Šis produktas pasižymi ypač dideliu populiarumu tarp dailiojo jojimo atstovų, kadangi žirgas nuo didelio kiekio gaunamos energijos netampa nervingesnis. Nederėtų pamiršti ir apie ypatingai žvilgų kailį šeriant Cavalor® WholeGain  papildomu pašaru. Pagrinde Cavalor® WholeGain  naudojamas prieš trikovės, lenktynių ir ištvermės varžybas, taip pat pardaviminių žirgų optimaliai būklei palaikyti. Cavalor® WholeGain  taip pat naudojamas kritiškuose veisimo ir auginimo laikotarpiuose, kai energija yra nepamainomai reikalinga, ypač esant kumelių ankstyvai laktacijai. Taip pat Cavalor® WholeGain galima drąsiai šerti kumeliukams su mekonijaus šalinimo problemomis. Kumeliukai priauga daugiau svorio per pirmąją savaitę ir naudingiau pasisavina pašarą. Cavalor® WholeGain taip pat teigiamai veikia kumelės pieną – pagerėja jo kokybė bei sudėtis. Produkto sudėtyje yra vitaminai A, D3, K3, B1, B2, B3, B6, B12, E, C, biotinas, folio rūgštis, cholinas, taip pat, tokie mikroelementai kaip varis ir makroelementai kaip kalcis ir fosforas. Cavalor® WholeGain savyje turi dvigubai didesnę energinę vertę ir aštuonis kart daugiau aliejų (dėl specifinės riebalų rūgščių sudėties) nei įprastas pašaras ir tuo pačiu nepadaro žirgo karštesniu. Cavalor® WholeGain savyje turi lengvai virškinamų ingredientų išdirbtų iš grūdų, sėklų ir augalinių aliejų.

NAUDOJIMAS:

Cavalor® WholeGain tai papildinis pašaras šeriamas kartu su kasdieniais koncentratais. Maksimalus suvartojimo kiekis per dieną nedidesnis nei 2kg. Jei norima priauginti žirgui svorio: šerti  nuo 0,5 iki 1kg kartu su pagrindiniu pašaru. Žvilgančiam kailiui: šerti  0,5kg kartu su pagrindiniu pašaru. Raciono balansavimui: pakeisti 2kg įprasto pašaro 1kg Cavalor® WholeGain.

SUDĖTIS:

1. Ryžių sėlenos, smulkintas cikorijus,  miežių dribsniai, kukurūzų dribsniai, kviečių dribsniai, sojų aliejus, sojų pupelės, kviečių sėlenos,  linų semėnys, linų semėnų aliejus, kokosų aliejus, rapsų aliejus.

2. ANALITINĖ SUDĖTIS: 13.5% grynų baltymų,  22% grynų riebalų, 13% grynų pelenų, 5.5% grynų skaidulų, 2,5% kalcio, 1.3% fosforo, 0.6% magnio, 0,3% natrio, 0,50% Omega 6 riebalų rūgšties. 0,29 Omega 3 riebalų rūgšties.

3. PRIEDAI: 250 mg vitamino C, 200 mg vitamino E, 21000 I.U.vitamino A,  2000 I.U. vitamino D3, 100 mg geležies sulfato (geležis), 360 μg biotino, 77 mg cholino chlorido, 80 mg vario sulfato (varis), 250 mg cinko sulfato (cinkas), 250 mg mangano sulfato (manganas), 1,5 mg kobalto, 0,8 mg natrio selenito, 4,5 mg folio rūgšties.

ATSILIEPIMAI:

„Žmonės gerai pažįstantys mane, puikiai žino, kad aš tikrai nesu iš tų kurie skuba išbandyti naujovių. Man nepatinka kai man dalina rekomendacijas mano žirgų atžvilgiu – ką ir kaip turėčiau daryti geriau. Kai pradėjau šerti savo žirgus Cavalor® pašarais prieš gerus penkis metus, kiekvieną rytą tikėjausi  stebuklo ir galvodavau, kodėl gi pokyčių atsiradimas trunka taip ilgai. Kaip su žolės augimu taip ir su žirgų būklės pokyčiais – tam, kad pamatyti žymų skirtumą, reikia žiūrėti kas savaitę, o ne kasdien! Visada stengiuosi tai prisiminti kai šeriu žirgus Cavalor® pašarais.

Taigi... Cavalor® WholeGain… Kam gi man reikalingas riebalinis papildas, kai aš jau ir taip šeriu savo žirgus Cavalor® pašarais ir jie gauna įvairiausių papildų ir pačią geriausią priežiūrą? Nepaisant mano skeptiškumo, vistiek nusprendžiau išbandyti šį pašarą ant dviejų savo žirgų – 177cm ūgio anglų grynakraujo iš kurio aš bandau pasidaryti sekančią savo gyvenimo meilę ir ant anglų grynakraujų polo kumelės, kurią pakankamai sunku išlaikyti formoje, net nepaisant mano visų šėrimo triukų su Cavalor®. Dvi savaitės šėrimo Cavalor® WholeGain po normą per dieną.. Jau buvau pasiruošus nuleisti rankas, kadangi nebuvo to rezultato kurio aš taip tikėjausi. Tačiau, kadangi esu užkietėjusi Cavalor® fanė, šerti šiuo papildiniu pašaru nenustojau, ir patikėkite manimi,  buvo verta! Šešioliktą šėrimo dieną parsivedžiau savo žirgus iš levados ir buvau tikrai maloniai nustebinta! Kaklai atrodė nuostabiai! Pilnut pilnutėliai ir raumeningi! Žinoma, mano žirgai atrodė visai neblogai ir prieš tai, tačiau po Cavalor® WholeGain pokyčiai tikrai kardinalūs.  Šiuo metu šeriu penkis savo anglų grynakraujus  Cavalor® WholeGain. Net drįsčiau teigti, jog šis pašaras anglų grynakraujams tinka labiau nei Cavalor® MuscleForce. Aš žinoma, dar laukiu kol kiek labiau užsipildys mano žirgų galo formos, tačiau žinant grynakraujus, aš niekur neskubu, kadangi jie labai sunkiai priauga svorį, o šnekant apie praradimą, užtenka ir dešimties sekundžių.

Taigi, ką bandau pasakyti – visai paprasta. Cavalor® siūlo tik aukščiausios kokybės produktus, ir dėl garsaus jo vardo žmonės tikisi stebuklingo bei primygtinio rezultato čia ir dabar. Cavalor® WholeGain išbandymas ant mano žirgų parodė, kad visai nesvarbu, kiek produktas kainuoja, ar kiek nuomonių apie jį sklando – kai žmonės turi kantrybės ir pasitkėjimo kompanija ir produktu kurį ši siūlo, tai dažniausiai suveikia maksimaliai jų naudai.“  - Libby Cifuni.