PAPILDAS ŽIRGAMS POW'RED PERFORMANCE

"Cavalor Pow'red Performance" yra skystas aukštos kokybės vitaminų ir mineralų mišinys, kuris palaiko raudonuosius kraujo kūnelius ir kraujotaką. Tai taip pat užtikrina maksimalų gyvybingumą ir ištvermę.

  • Tipas Aliejai ir multivitaminai
  • Prekės kodas 5425016900529
Kaina 79.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

PAPILDAS ŽIRGAMS POW'RED PERFORMANCE Aprašymas

Geležies pėdsakai ir papildomos maistinės medžiagos, reikalingos geriausiam psirodymui.

 "Cavalor Pow'red Performance" yra papildomas įprasto raciono papildas žirgams treniruočių ir varžybų sezono metu, kai yra padidėjęs tiesioginės energijos poreikis. Būklė, treniruotės ir mityba yra pagrindiniai gero pasirodymo elementai, tačiau iš tiesų tobulumas gaunamas iš tinkamu laiku suteikiamų maistinių medžiagų. "Cavalor Pow'red Performance" tiekia papildomas maistines medžiagas, kurių reikia aktyviems aukščiausio lygio sportiniams žirgams. Tai yra tikrai  lengvai absorbuojamas papildas dienos racionui. Tai yra puikus būdas jūsų žirgo kondicija būtų geros būklės varžybų sezono pradžioje, taip pat sezono metu ir jo pabaigoje. "Cavalor Pow'red Performance" naudojami aukščiausio lygio varžybose įvairiausiose disciplinose: konkūruose, lenktynėse, išjodinėjime, trikovėje, ištvermėj ir kt.

Produkto sudėtis ir saugumas:

Šioje skysto pašarų praturtinimo medžiagoje yra kruopščiai atrinktų, į energiją orientuotų vitaminų. "Cavalor Pow'Red Performance" sudėtyje yra vitaminų A, D3, B1, B2, B3, B6, B12, E, C; folio rūgšties ir cholino bei mikroelementų: geležis, varis, cinkas, manganas, kobaltas, selenas, kalcis, fosforas. "Cavalor Pow'red Performance" poveikis daugiausia susijęs su tiksliu sudedamųjų dalių sudėtimi ir santykiu. Be išskirtinio B vitaminų turinio, "Cavalor Pow'red Performance" sudėtyje yra aukštos kokybės vitamino C ir labai ypatingų geležies pėdsakų, kurie natūraliai padidina raudonųjų kraujo ląstelių (deguonies nešiklių) kiekį. Taip išvengiama atsitiktinių geležies elementų, dėl kurių gali atsirasti pernelyg daug laisvai cirkuliuojančių geležies sudedamųjų dalių (sukeliančios apsinuodijimą, pvz., Raumenų ląstelių oksidaciją),

šalutinis poveikis:

"Cavalor Pow'red Performance" sukuria greitai pastebimus rezultatus ir jame nėra draudžiamų medžiagų.

Dozavimas:

Kumeliukai ir poniai: 25 ml. per dieną.

Jauni žirgai: 25 ml. per dieną.

Suaugę žirgai: 50 ml. per dieną.

Dirbami žirgai: 50 ml. per dieną. 

Žirgams varžybų sezonu metu: 50 ml. per dieną.

Didžiausia dozė: 100 ml. per parą