PAPILDAS ŽIRGAMS MUSCLE FORCE

Padidina raumenų masę ir pagerina fizinį pasirengimą sukuriant papildomas raumenų ląsteles. Žymus pagerėjimas jaučiamas per 6 savaites.

  • Tipas Kaulams ir raumenims
  • Prekės kodas 5425016901168
Kaina 155.00 €
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

PAPILDAS ŽIRGAMS MUSCLE FORCE Aprašymas

100% natūralus produktas, kuris pagreitina ir padidina greitą raumenų augimą.

Norint, kad po poilsio, sumažinto darbo, kondicijos netekimo varžybiniai žirgai greitai grįžtų į savo ankstesnį lygį, būtina siekti subalansuoto ir optimalaus raumenų komplekso augimo. Tam reikia sąveikos tarp treniravimo, fizinio darbo ir mitybos. "Cavalor Muscle Force" suteikia greitai pastebimus rezultatus, vienodai vystosi raumenys. "Cavalor Muscle Force" taip pat suteikia puikių rezultatų jauniems žirgams, kai reikia greitesnio raumenų jėgos vystymosi.

Produkto sudėtis ir saugumas

"Cavalor Muscle Force" sudėtyje yra albuminų, angliavandenių, mineralų, vitaminų, žolių ir nukleotidų. Ši unikali sudėtinių dalių ir raumenų augimą skatinančių maistingųjų medžiagų sudėtis prisideda prie subalansuoto raumenų vystymosi, todėl dėl intensyvaus fizinio krūvio išvengiama raumenų pažeidimo. Dėl unikios "Cavalor Muscle Force" sudėties ir tai, kad ji yra sudaryta iš 100% natūralių medžiagų ir neturi jokių varžybose draudžiamų medžiagų. Plačiai naudojama lenktynėse, vakarietiškose disciplinose, konkūruose, išjodinėjime ir veisime, ir dažnai rekomenduoja veterinarijos gydytojų.

Dozavimas:

- Varžybiniai žirgai: 2-3 pakuotės (= 30-45 gramai / 1,06-1,59 oz.) per dieną.

- Poniai ir rekreaciniai arkliai: 2 pakuotės (= 30 g / 1,06 oz.) per dieną.  

Toliau duoti iki pilno atsigavimo, bet bent 5 savaites. Didžiausia dozė vienam gyvūnui per parą: 120 g / 4,24 uncijos (= 8 pakuotės).

Norint pasiekti greitą rezultatą, pirmąją savaitę galima duoti dvigubą dozę (4/5) pakelių per dieną).