PAPILDAS ŽIRGAMS KURASYN

KURASYN 360x papildą rekomenduojama vartoti: prieš ir po padidėjusio fizinio aktyvumo; žirgams, kurie gauna pastovų didelį krūvį ir intensyviai dalyvauja varžybose; sveikų kremzlių ir sąnarių palaikymui; reabilitacijos laikotarpių po traumų.

  • Tipas Ištvermei ir energijai
  • Prekės kodas 5391504341412
Kaina 79.00 € 39.50 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

PAPILDAS ŽIRGAMS KURASYN Aprašymas

Papildo ‘‘KuraSyn 360x‘‘pagrindinė sudėtis yra hialurono rūgštis ir kurkuminas. Hialurono rūgštis kombinuota su kurkuminu yra daug geriau pasisavinama nei su įprastai naudojamu turmeriku. Kurkuminas yra puikiai žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, jis palaiko gerą virškinimo sistemos ir raumenų veiklą. KuraSyn 360X sudėtyje yra 14% skysto kurkumino, kurio pasisavinimas yra 85 kartus didesnis nei miltelinio kurkumino. Padidėjes fizinis aktyvumas, kurio metu didėja deguonies suvartojimas, gali sukelti oksidacinį stresą. Kurkuminas turi nuostabius antioksidacinius gebėjimus. Tyrimo metu paaiškėjo, kad kurkuminas yra efektyvesnis nei vitaminas C ar vitaminas E. Toje pačioje koncentracijoje jis turi dvigubai daugiau antioksidantų. Antrasis papildo KURASYN 360X komponentas yra hialurono rūgštis, kuri yra atsakinga už sąnarių ir kremzlių veiklą. Yra daug rūšių hialurono rūgšties, tačiau KURASYN 360X naudojama hialurono rūgštis yra išgryninta, gaunama fermentuojant mikroorganizmus ir beveik identiška natūraliai pasitaikančiai hialurono rūgščiai.

NAUDOJIMAS:

Profilaktiškai – 25ml per dieną. Intensyvių treniruočių ir varžybų metu ar atsistatant po traumų - 50ml per dieną. Rekomenduojama šerti tiesiai į burną, nes papildas gali dažyti. 

Sudėtyje nėra FEI uždraustų medžiagų.

ANALITINĖ SUDĖTIS:

Neapdorotas baltymas 0,1 %, neapdorotas aliejus 0,5%, neapdorotos skaidulos 0,4%, grynų pelenų 0,3%, drėgmė 64,9 %, natris 0,0537 %.

Prieš vartojimą gerai suplakite.
Laikyti vėsioje sausoje vietoje.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.