PAPILDAS ŽIRGAMS HEMOREX

TRM Hemorex

Suformuluota sportiniams žirgams, palaikantys plaučių funkciją.

  • Tipas Ištvermei ir energijai
  • Prekės kodas 5391504340279
Kaina 48.00 €
  • Prekių kiekis Vilniaus sandėlyje: 2 vnt.
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 2 vnt.

PAPILDAS ŽIRGAMS HEMOREX Aprašymas

Hemorrex yra unikali bioflavinoidų, vitamino K ir vitamino C dietinė formulė, skirta naudoti lenktyninams žirgams. Apskaičiuota, kad 75 proc. Lenktynių arklių savo karjeros metu anksčiau ar vėliau kraujuos iš plaučių.

Hemorex veikia įvairiais būdais, gerina plaučių arterijų stiprumą, elastingumą ir raumenų tonusą, kraujo krešėjimo gebėjimą ištaisyti smulkius kraujagyslių įtrūkimus ar nutekėjimus ir padėti sumažinti lėtinį kvėpavimo takų uždegimą. Jis gali būti administruojamas iki varžybų ar varžybų dienomis.

Tai unikalus vitamino K derinys, kuris reikalingas kepenims, kad suaktyvintų kraujo krešėjimo procese dalyvaujančius baltymus, vitamino C, kuris apsaugo nuo oksidacijos sukeltos žalos, ir bioflavinoidų, kurie pagerina kapiliarų elastingumą. Jis turėtų būti šeriamas kasdien, geriausia nuo to laiko, kai žirgai yra įtraukiami į darbą.

Bioflavinoidai padės žirgų plaučiams trimis būdais:

a) Kraujo krešėjimo mažinimas, taip sumažinamas kraujospūdis

b) Sumažiną žalą kraujagyslėms uždegimo vietose

 c) Kapiliarų elastingumo stiprinimas ir atstatymas

Vitaminas K yra būtinas protrombino ir trijų kitų kraujo krešėjimo baltymų formavimui. Vitaminas C yra stiprus antioksidantas, reikalingas kapiliarinėms membranoms apsaugoti nuo oksidacijos sukeltos žalos. Daug streso darbe patiriantys žirgai dažnai nustoja gaminti askorbo rūgštį (vitaminas C).

Tinkamo naudojimo instrukcijos:

Visi arkliai - 50 g. per dieną 10 dienų, po to  25 g. per dieną.