PAPILDAS ŽIRGAMS ELECTROLIQ BALANCE 2

Skystas elektrolitų ir greitai absorbuojamų vitaminų mišinys, siekiant padidinti fitnesą ir palengvinti atsigavimą po intensyvaus darbo, varžybų ar kelionės.
  • Tipas Elektrolitai
  • Prekės kodas 5425016901014
Kaina 99.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

Aprašymas

Skystas tirpalas, skirtas elektrolitų nuostolių kompensavimui per didelį fizinį krūvį.

Elektrolitai (kalio, chlorido, natrio) kartu su tinkama skysčių absorbcija užtikrina optimalią ląstelių skysčių mainų funkciją. Kai žirgas daug prakaituoja, stresas ar aukšta temperatūra, prarandama daug elektrolitų. Dėl to skysčio mainai raumens ląstelėse veikia lėčiau, stabdant raumenų susitraukimą. Tai gali sukelti silpnumą ir raumenų mėšlungį. Po didelio krūvio, kartu su sunkiu prakaitavimu, labai svarbu kuo greičiau atstatyti elektrolitų balansą. Norint optimaliai išgydyti kūną po intensyvaus fizinio krūvio, patariama 1 kg lengvai virškinamųjų pašarų duoti kartu su elektrolitais per valandą po sunkaus fizinio krūvio. Žirgui visada turi būti gėlo vandens.

"Cavalor Electroliq Balance" pranašumas yra skanus skonis, kuris užtikrina, kad arklį lengvai priimtų elektrolitus. Skystoji forma yra praktiška alternatyva kitiems papildams, kurie dažniausiai yra miltelių pavidalo. Skysta forma leidžia vienodai paskirstyti produktą ant pašaro, užtikrinant, kad nieko neliktų ant dugno, ir produktasnebūtų iššvaistytas.

Patarimas: Naudokite "Cavalor Electroliq Balance", ypač karštomis dienomis, po sunkių treniruočių ar per ilgą pervežimą. Žirgai, kurie geria mažiau dėl kitokio vandens skonio po to, kai yra pervežami į kitą arklidę ar vietą. "Electroliq Balance" įdėjimas į geriamąjį vandenį gali pasiūlyti išeitį. Varžybų metu galite naudoti "Cavalor Energy Booster" (pasta švirkštuose), kuriame yra elektrolitų, taip pat papildomų vitaminų B ir amino rūgščių.

Produkto sudėtis ir saugumas

"Cavalor Electroliq Balance" sudėtyje yra natrio, kalio, magnio, kalcio, fruktozės ir dekstrozės. Dabartiniai tyrimai parodė, kad žirgai gali pasinaudoti fruktozės buvimu. Fruktozė gali skatinti elektrolitų absorbciją ir mobilizavimą. Taip pat pridedama žirgų mėgstamo obuolių skonio, kad paskatintų apetitą.

Dozavimas:

"Cavalor Electroliq Balance" sumaišomas su geriamuoju vandeniu arba su pašaru: 30-50 ml / 1,01-1,69 fl. oz. per dieną. Maks. 100 ml per parą.