PAPILDAS ŽIRGAMS CALM

Padeda nusiraminti, atsipalaiduoti jauniems ir nervingiems žirgams. Pradinis rekomenduojamas dozavimas: 3 matavimo samteliai per dieną (45 g), 2 – 3 dienas prieš stresinę situaciją. Taip pat gali būti vartojamas ilgesnį laiką, tačiau ne ilgiau kaip 4 savaites. Po 4 savaičių vartojimą nutraukti palengva.
  • Tipas Nervų sistemai
  • Prekės kodas 5425016900253
Kaina 48.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

Aprašymas

Padeda nusiraminti, atsipalaiduoti jauniems ir nervingiems žirgams. Per daug varžybinų žirgų negali atskleisti pilno savo potencialo dėl streso – Cavalor® Calm gali padėti. Šis papildas sukurtas sumažinti su stresu susijususius simptomus. Stresas be jokių abejonių, gali sukelti problemų ne tik žirgo potencialo atskleidime darbe ir treniruotėse bet ir jo fizinei būklei, taigi vengti streso yra būtina.

 

Cavalor® Calm gali būti sėkmingai naudojamas:

-          Žirgams kurie baidosi varžybose.

-          Žirgams kurie pernelyg įsikarščiuoja treniruotėse.

-          Žirgams kurie jautrūs stresui.

-          Sportiniems eržilams.

Cavalor® Calm specialiai sudarytas žirgams kurie pagrinde įsikarščiuoja tik atvykus į varžybas ir mažesniu mastu šis preparatas padeda chroniškai nervingiems žirgams.

 

PAKUOTĖ:

 800 g ;

 5 kg.

 

NAUDOJIMAS:

Maišyti su pašaru.

Pradinis rekomenduojamas dozavimas: 3 matavimo samteliai per dieną (45 g), 2 – 3 dienas prieš stresinę situaciją. Taip pat gali būti vartojamas ilgesnį laiką, tačiau ne ilgiau kaip 4 savaites. Po 4 savaičių vartojimą nutraukti palengva. Ilgesnis vartojimas gali sukelti įpratimą.


PRODUKTO SAUGUMAS IR SUDĖTIS:

Cavalor® Calm tai dietinis papildas sudarytas žolelių pagrindu. Šis papildas savyje turi elementų kurie saveikauja prieš perdėtą jautrumą. Šis papildas mažina jautrumą garsams, apšvietimui, temperatūros pokyčiams, netikėtiems judesiams, kitiems žirgams, neįprastoms situacijomis tuo pačiu nepakenkiant motorinei sistemai. Dėl to, kad šis papildas yra labai stipriai praskiestas, jis nesukelia jokių pašalinių efektų.

Papildo sudėtis : magnis, triptofanas, žolelės, vitaminai B1, B6, B12. Cavalor® Calm savyje neturi jokių sudedamųjų dalių kurios uždraustos sporte.