PAPILDAS ŽIRGAMS ARTI MATRIX 5 kg

Papildas turintis gliukozamino, chondroitino ir MSM.
  • Tipas Sąnariams ir sausgyslėms
  • Prekės kodas 5425016900208
Kaina 450.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

Aprašymas

"Cavalor Arti Matrix" yra plačiai naudojamas sportinių žirgų aukščiausio lygio pašarų priedas. Praktiniai tyrimai parodė, kad "Cavalor Arti Matrix" padeda pagerinti sąnarių sutrikimus ir įtampą. "Cavalor Arti Matrix" gali būti naudojamas, kai judėjimo sistemai yra padidėjęs specifinių mitybos elementų poreikis (esant trūkumui, kurį sukelia ūminės arba struktūrinės problemos).

"Cavalor Arti Matrix" veikia keliais lygmenimis:

1. Suteikia reikalingas maistines medžiagas, skirtas sąnariams ir sinovioms  

2. Sudedamosios dalys yra optimizuotos veiksmingam maistinių medžiagų transportavimui

3. Skatina kūno imuninę sistemą kovojant su autoimuninėmis reakcijomis

"Cavalor Arti Matrix" taip pat naudojamas su:

- arkliai su jautria lokomotyvine sistema.

- arkliams, dirbantys sunkų fizinį darbą.

- mitybos trūkumas arba nepakankamas vartojimas ir (arba) sintezė. Dėl to žirgo kūnui bus naudingas turint platų esminių medžiagų asortimentą, kuris leistų lokomotyvų sistemai greitai grįžti į labiau normalizuotą būseną.

"Cavalor Arti Matrix" praturtina pašarą  tam tikrų albuminais, kurie puikiai tinka užduotims atlikti. "Cavalor Arti Matrix" sudėtyje yra gliukozamino, chondroitino sulfato, hialurono rūgšties ir kolageno II. Jame taip pat yra mineralų, vitaminų ir amino rūgščių, kurios atlieka esminį vaidmenį kuriant kaulus, kremzlę, sausgysles, sinovijų skysčius ir t.t. Dėl omega riebalų rūgščių pridėjimo išlaikomi ir stimuliuojami svarbūs fiziologiniai procesai. Priešpienis tiekia mažus peptidus su imunostimuliuojančiomis savybėmis ir augimo faktoriais. Žolelių ir kitų sudedamųjų dalių buvimas užbaigia šį tikrai populiarų maisto papildą. "Cavalor Arti Matrix" greitai ir efektyviai patenkina arklio padidėjusius mitybos poreikius, taigi užtikrina tvarų poveikį.

Prieš naudodami šį produktą rekomenduojame konsultuotis su specialistu. Konsultuodamasi su specialistu, "Cavalor Arti Matrix®" taip pat gali būti skiriamas ilgesnį laikotarpį pašarams praturtinti. Daugelis vaistų yra pagrįsti nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NSAID), kurie blokuoja skausmą. Tai gali sukelti dar daugiau žalos sąnariui. Naudojant "Cavalor Arti Matrix" gali pablogėti per pirmas kelias dienas. Tai neigiami, bet būtini fiziologiniai pokyčiai, siekiant užtikrinti greitą atsistatymą po 14 dienų.

Dozavimas:

Poniai: 1 pakelis per dieną (= 15 g / 0,53 uncijos)

Arkliai: 2 pakeliai per dieną (= 30 gramų / 1,06 uncijos)

Varžybiniai žirgai: 3 pakeliai per dieną (= 45 g / 1,58 uncijos)

Optimaliems rezultatams pasiekti pirmąją savaitę dozę reikia sudvigubinti. Po pirmojo vartojimo, toliau vartokite preparatą, kol jis bus visiškai išgydomas, bet bent aštuonias savaites. Vėliau, jei reikia, kartokite įprastą dozę kas šešis mėnesius 30 dienų. Didžiausia dozė vienam gyvūnui per parą: 90 g / 3,18 uncijos (= 6 paketės).