MOLIS KB

Šio molio sudėtyje yra 42 skirtingi elementai, taip pat daugybė skirtingų jūros augalų ir dumblių. Sudėtyje ypač daug silikato, geležies oksido ir aliuminio. Taip pat kalio, magnio ir natrio, geležies ir kalcio. Reguliariai naudojant šį jūros molį jis apsaugo sausgysles, tonizuoja audinius, šaldo ir ramina kojas.

  • Tipas Raumenims
  • Prekės kodas 5425023550100
Kaina 84.00 €
  • Prekių kiekis Vilniaus sandėlyje: 2 vnt.
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

MOLIS KB Aprašymas

Manicouagan jūros molis yra natūralus produktas, kilęs iš unikalios ir neužterštos ekosistemos: Kvebeko pusiasalio, Manicouagan šiaurinės pakrantės, Saint Laurent upės. Jūros molis susidarė po ekstremalių pokyčių žemės paviršiuje, kurį sukėlė meteorito kritimas Manicouagan regione prieš 215 milijonų metų. Apklotas po storu durpių sluoksniu, šis molis randamas 15 km2 pakrantėje.

Tyrimai parodė, kad jo sudėtyje yra 42 skirtingi elementai, taip pat daugybė skirtingų jūros augalų ir dumblių. Molio sudėtyje ypač daug silikato, geležies oksido ir aliuminio. Taip pat kalio, magnio ir natrio, geležies ir kalcio. Geležies oksidas suteikia unikalią spalvą.

Naudojimas:

Prieš naudojant suplakti, tik išoriniam naudojimui.

Kasdieniniam naudojimui ar intensyvaus fizinio krūvio metu: užtepkite 2 cm molio sluoksnį ant sąnarių ir sausgyslių. Leiskite išdžiūti ir palikite molį per naktį. Nuplaukite kojas su vandeniu.

Esant didelėms traumoms ar uždegimams: užtepkite 2 cm molio sluoksnį and sąnarių ir sausgyslių (stipresniam efektui molį galite pašildyti). Uždenkite plėvele, pobinčiu ir užbintuokite. Palikite molį per naktį. Kartokite kiekvieną dieną.