LURAX TEPALAS ODOS SUDIRGIMAMS

Tepalas odos sudirgimui.

  • Tipas Pirmoji pagalba
  • Prekės kodas 5425016902103
Kaina 35.00 €
  • Prekių kiekis Vilniaus sandėlyje: 1 vnt.
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

LURAX TEPALAS ODOS SUDIRGIMAMS Aprašymas

Naudojimo indikacija:

Tepkite prie pažeistos odos. Laikyti vėsioje vietoje. CAVALOR® LURAX - Premium Line Odos tepalas mažoms žaizdoms ir įbrėžimams gydyti. Mažos odos žaizdos reikalauja tepalo, kuriame yra viskas, kas reikalinga labai greitam ir veiksmingam gijimo veiksmui. Eteriniai aliejai, vitaminai, rūgštys, oksidai ir augaliniai ekstraktai užtikrina, kad šis tepalas pasižymi raminančiu ir atpalaiduojančiu poveikiu odai.

Rezultatas:

- Dėl drėkinimo ir ramina poveikio dirginimas yra neutralizuotas (žaizdos nebeatsiveria).

- odos ląstelėms tiekiamos maistinės medžiagos, kurios yra svarbios rekuperacijai.

- sumažėja uždegimo rizika.

- Užkirsti kelią žaizdoms, padarytoms dėl netinkamų balnų.

Produkto sudėtis: "Cavalor Lurax" yra sudarytas iš menkių kepenų aliejaus, cinko oksido, vitaminų A ir D, boswellia serrata, alavijo ir eteriniųi aliejų. Šis mišinys duoda itin gerus rezultatus. Jei odos pažeidimas, žaizdos ar uždegimas yra rimti, prieš vartodami šį produktą, visada pasikonsultuokite su veterinaru.

Kaip taikyti: tepalas tepamas kruopščiai į odą aplink pažeistą plotą tris kartus per parą, kol oda vėl bus normali. Šis gaminys skirtas tik išoriniam naudojimui!

Ar galiu "Cavalor Lurax" taikyti atvirą žaizdą?Tyrimai parodė, kad Cavalor Lurax gali padėti sumažinti skausmą, stimuliuoti žaizdų gijimą ir slopinti rando audinio susidarymą. Jis gali būti naudojamas atviroms žaizdoms, kurios yra mažos arba paviršutiniškos. Ar galiu taikyti Cavalor Lurax nosies nudegimams? Taip. Jei jūsų arklys turi jautrią odą, Cavalor Lurax sluoksnis gali padėti išvengti saulės nudegimo. Ar Cavalor Lurax padeda išgydyti įbrėžimus? Taip, "Cavalor Lurax" gali būti naudingas, kai oda šerpetoja, yra šašų, užpenčiuose atsiranda gruodas.