LOSJONAS KARČIAMS IR KAILIUI STAR SHINE 2

Ilgai veikiantis kondicionierius, suteikiantis ypatingą blizgesį. Purkškite Star Shine kondicionierių ant uodegos ir karčių, palaukite kol išdžius ir iššukuokite. Taip pat galima naudoti ant kailio. Maksimaliam rezultatui pasiekti, susigėrus kondicionieriui, įtrinkite kailį vilnoniu audiniu. Ypač malonaus kvapo. Išlieka veiksmingas ištisą savaitę.

  • Tipas Kailiui
  • Prekės kodas 5425016901908
Kaina 53.00 €
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

LOSJONAS KARČIAMS IR KAILIUI STAR SHINE 2 Aprašymas

Kaip detangleris: Purškite "Cavalor Star" ant uodegos ir karčių, leiskite džiūti ir iššukuokite. Kaip kondicionierius: purškite ant kailio, susigėrus, įtrinkite kailį vilnoniu audiniu.

Aukščiausios kokybės karčių ir uodegos kondicionierius.

"Cavalor Star Shine" yra ilgalaikis plaukų kondicionierius su unikaliu ir maloniu aromatu. "Cavalor Star" suteikia spindesį jūsų žirgo kailiui. Tinkamai naudojant žirgo uodega ir karčiai nesivels ištisą savaitę. 


Purkšti ant kailio, uodegos, karčių. Po kelių minučių uodegą galima šukuoti be jokių problemų. Šis efektas sustiprinamas, kai "Cavalor Star Shine" purškiamas ant uodegos tiesiai po plovimo "Cavalor Equi Wash". 

 Ar Cavalor Star Shine yra silikono?
"Cavalor Star Shine" yra silikono pagrindu pagaminto organinio polimero. Tai, kad tai yra organinė medžiaga, reiškia, kad ji nėra agresyvi, kaip sintetiniai silikonai. Šis polimeras apskritai nėra toksiškas. Nepamirškite, kad produktai neturintys visiškai jokio silikono, greičiausiai yra visiškai neefektyvūs.