LOSJONAS KARČIAMS IR KAILIUI STAR SHINE 1

Ilgai veikiantis kondicionierius, suteikiantis ypatingą blizgesį. Purkškite Star Shine kondicionierių ant uodegos ir karčių, palaukite kol išdžius ir iššukuokite. Taip pat galima naudoti ant kailio. Maksimaliam rezultatui pasiekti, susigėrus kondicionieriui, įtrinkite kailį vilnoniu audiniu. Ypač malonaus kvapo. Išlieka veiksmingas ištisą savaitę.

  • Tipas Kailiui
  • Prekės kodas 5425016902028
Kaina 19.00 €
  • Prekių kiekis Vilniaus sandėlyje: 2 vnt.
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

LOSJONAS KARČIAMS IR KAILIUI STAR SHINE 1 Aprašymas

Naudojimas: 

Purškite "Cavalor Star" ant uodegos ir karčių, leiskite džiūti ir iššukuokite. Kaip kondicionierius: purškite ant kailio, susigėrus, įtrinkite kailį vilnoniu audiniu.

Purkšti ant kailio, uodegos, karčių. Po kelių minučių uodegą galima šukuoti be jokių problemų. Šis efektas sustiprinamas, kai "Cavalor Star Shine" purškiamas ant uodegos tiesiai po plovimo "Cavalor Equi Wash". 

 Ar Cavalor Star Shine yra silikono?

"Cavalor Star Shine" yra silikono pagrindu pagaminto organinio polimero. Tai, kad tai yra organinė medžiaga, reiškia, kad ji nėra agresyvi, kaip sintetiniai silikonai. Šis polimeras apskritai nėra toksiškas. Nepamirškite, kad produktai neturintys visiškai jokio silikono, greičiausiai yra visiškai neefektyvūs.