KANOPŲ ALIEJUS KB 500

Kanopų aliejus pagamintas iš lauro lapų arba kitaip iš lauramedžio suteikia elastingumo ir jas balansuoja. Reguliarus aliejaus vartojimas, apsaugo kanopas nuo išsausėjimo bei per didelės drėgmės, aktyvina jų augimą. Kanopų aliejus neuteikia kanopai blizgesio. Jis įsiskverbia giliai į kanopą ir ją maitina iš vidaus.

  • Tipas Kanopoms
  • Prekės kodas 5425023550106
Kaina 14.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

KANOPŲ ALIEJUS KB 500 Aprašymas

Kanopų aliejus pagamintas iš lauro lapų arba kitaip iš lauramedžio suteikia elastingumo ir jas balansuoja. Šis aliejus gaminamas jau daugiau nei 5 metus laikantis tų pačių tradicinių metodų. 100% natūralus produktas, pagamintas iš gyvulinių riebalų ir šviežių lauro lapų. Lauro lapai prieš gamybą yra išmirkomi, kad išleistų savo veikliąsias medžiagas.

Kanopų aliejus nesuteikia kanopai blizgesio. Jis įsiskverbia giliai į kanopą ir ją maitina iš vidaus.  

Reguliarus aliejaus vartojimas, apsaugo kanopas nuo išsausėjimo bei per didelės drėgmės, aktyvina jų augimą. Visos šios savybės padaro kanopų aliejų nepaprastu produktu, kurį nuolatos naudoja ir rekomenduoja visi, nors kartą išbandę šį produktą.

Naudojimo instrukcija:

Įprastas naudojimas: tepti kanopų aliejų ant kanopų ir varlių tris - keturis kartus per savaitę.

Intensyvus naudojimas esant problemai: tepti kanopų aliejų ant kanopų ir varlių kiekvieną dieną.