KAILIS PAVARŽAI LM

Prabangus, natūralaus merino vilnos, paminkštinimas pavaržai. Idealus norint apsaugoti nuo trynimo ar nemalonių suspaudimų, įgnybimų. Suteikia maksimalų komfortą bei nevaržo judesių. Dvi atskiros elastingos kilpos paminkštinimo gale skirtos pavaržos diržams, jos taip pat laiko kailį vietoje ir neleidžia jam suktis ar slinktis. Ne tik labai kokybiški ar patogūs, bet ir labai gražūs.
  • Tipas Dailiajam jojimui
  • Prekės kodas 5060204791970
Kaina 59.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

KAILIS PAVARŽAI LM Aprašymas

Priežiūra: pašalinkite plaukus, nešvarumus ir sausą prakaitą su kietu šepečiu. Užsekite visus užsegimus. Avikailį ištrinkite plaukų kondicionieriumi skirtu žmonėms (idealiai tinka sausų plaukų balzamas). Skalbimo mašinoje plaukite ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, šalto, vilnos ar rankų skalbimo programa. Po skalbimo kailį išpurtykite, ištiesinkite. Leiskite išdžiūti natūraliai. Niekada nežiovinkite automatinėje džiovyklėje. Venkite stiprių kondicionierių audiniams, tačiau naudokite specialiai kailiams skirtus ploviklius.