HIMALAJŲ DRUSKA 2-3 KG

Natūrali Himalajų druska, mineralų ir mikroelementų rinkinys. Vienintelė druska nesikaupianti organizme, o kartu su vandeniu išplaunanti senąsias druskas. Ši druska turi daug kalio ir mažai natrio, todėl stiprina širdį, kaulus ir kvėpavimo sistemą. Ji taip pat valo skrandį, žarnyną, kepenis, tulžį, inkstus.

  • Prekės kodas 2885072030036
Kaina 7.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

HIMALAJŲ DRUSKA 2-3 KG Aprašymas

Druska ne tik suteikia maistui skonio, bet ir gyvybiškai reikalinga organizmui. Ji dalyvauja nervinių impulsų valdyme, reguliuoja bazinę rūgščių pusiausvyrą kraujyje. Vienintelė druska nesikaupianti organizme, o kartu su vandeniu, išplaunanti senąsias druskas. Ši druska turi daug kalio ir mažai natrio, todėl stiprina širdį, kaulus ir kvėpavimo sistemą. Ji valo skrandį, žarnyną, kepenis, tulžį, inkstus. Druskoje randama apie 84 mineralų ir mikroelementų, tokių kaip natrio chlorido (NaCl) - 97,5%, geležies (Fe) - 0,019%, magnio (Mg) - 0,012% ir daugybė kitų.