DIRŽAS BLACK LABEL

,,Pampeano” diržai yra ,,Polo” diržų kolekcijos prabangos viršūnė. Naujos odos rankų darbo gaminys, pulsuojantis ne tik prabanga, bet ir praktiškumu, oda puikiai priglunda, o odos natūralumas leidžia, net nejausti paties diržo, todėl jautiesi patogiai, kas yra labai svarbu jojant.
Kaina 142.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

Aprašymas

,,Pampeano” glaudžiai bendradarbiavo su pietų Amerikos vietiniais odos amatininkais, todėl diržų dizainas įkvėptas pačios pietų Amerikos. ,,Pampa” diržų gamybos metodas, taikomas ir ,,Black Label Edition Polo Belt” yra pietų Amerikos kartų darbas, tikra tradicija. ,,PAMPERANO" su savo meistriškais mezginiais įkvėpė ir pritaikė naujus odinius gaminius, naudodami minkštesnę ir lankstesnę odą, t.y aukščiausios rūšies.

Tai tradicinio ir šiuolaikinio Pietų Amerikos dizaino sujungimas su paveldu ir ekspertų meistriškumu. Nuostabus prabangos dvelksmas ir pietų Amerikos prieskonis juntamas, vos tik paėmus į rankas kokybiškos odos diržą. Puiki dovana sau, ar aplinkiniams.